Засідання щодо 119 ОВК
Засідання щодо 119 ОВК 5 канал

Боротьба за мандат: львівський суд розглядає одразу три позови щодо перерахунку голосів

Читайте по-русски
Мажоритарники просили суддів визнати протиправною бездіяльність ОВК, відкликати протокол про результати голосування і перерахувати бюлетені на 42 дільницях

Боротьба за депутатський мандат. Львівський окружний апеляційний суд почав розглядати одразу три апеляційні позови, передає "5 канал".

Кандидат у народні депутати від політичної партії "Європейська солідарність" Михайло Бондар оскаржує рішення адмінсуду, який частково задовольнив позов його опонентів – кандидатів у нардепи від 119-го округу Ореста Кавецького від партії "Слуга народу" та самовисуванця Віталія Кравчука.

Кандидати-мажоритарники просили суддів визнати протиправною бездіяльність ОВК, відкликати протокол про результати голосування і перерахувати бюлетені на 42 виборчих дільницях. Натомість суд зобов'язав перерахувати голоси лише по шести дільницях округу, де переміг, власне, позивач Михайло Бондар.

Суд також розглядає апеляційний позов членів ОВК, які вважають усі звинувачення безпідставними, а повторний перерахунок голосів – незаконним. Судове засідання триває вже кілька годин поспіль. У залі – гучні дискусії між політичними опонентами.

"Ми надали всі докази, що для перерахунку голосів нема підстав. Бо в день виборів ніяких порушень зафіксовано не було. Сподіваюся, що апеляційний суд візьме до уваги всі наші докази і скасує перерахунок голосів, і дасть можливість ЦВК визначити переможця у 119-му окрузі", – зазначив Михайло Бондар.

"Звинувачення на адресу окружної комісії є не обґрунтованими, видуманими. Прийняті всі протоколи, вже зафіксовано, що кандидати ведуть паралельний підрахунок і після того розказувати, що є масові порушення, звинувачувати мене в певних діях – це чистої води провокації", – прокоментував голова ОВК Віктор Лаврін.

 

Попередній матеріал
Убивство Гандзюк: журналісти створили відеореконструкцію нападу
Наступний матеріал
Нові перерахунки і ще 50 обраних депутатів – включення із ЦВК
Loading...