Верховний Суд України
Верховний Суд України 5 канал

Із боку ЦВК у розміщенні партій в бюлетені дискримінація відсутня – Верховний суд

Читайте по-русски
Реєстрація кандидатів у народні депутати України відбувалась на виконання судових рішень та поза межами етапу реєстрації кандидатів у народні депутати України

Верховний Суд України пояснив, що скасував рішення першої інстанції щодо проведення ЦВК повторного жеребкування, оскільки не побачив у діях комісії дискримінаційного ставлення до суб’єктів виборчого права. Про це пише "Радіо Свобода".

Прес-служба суду 8 липня прокоментувала скасування рішення Шостого апеляційного суду щодо зобов’язання провести повторне жеребкування партій перед дочасними виборами у Верховну Раду, відповідно до позову Аграрної партії України.

"Реєстрація кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Політичної партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" у загальнодержавному виборчому окрузі, відбувалась на виконання судових рішень та поза межами етапу реєстрації кандидатів у народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Прийнявши оскаржувану постанову, ЦВК забезпечила реалізацію принципів рівності політичних партій – суб’єктів виборчого процесу та принцип вільних виборів", – ідеться в повідомленні.

У суді також зазначили, що оскаржуване Аграрною партією рішення ЦВК "жодним чином не вплинуло на рівні правові можливості для реалізації її виборчих прав, а також виборчих прав інших".

"За оцінкою колегії суддів, комісія не допустила дискримінаційного ставлення у спірних правовідносинах до жодного із суб’єктів цих відносин, як на тому наполягає позивач", – додали у суді.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Верховний суд зобов'язав ЦВК зареєструвати партію Саакашвілі для участі у виборах.

Також дивіться фотогалерею за темою:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
/

Попередній матеріал
ВККСУ рекомендує Вищій раді правосуддя звільнити 23 суддів
Наступний матеріал
Екоінспекцію тягне в порти, оскільки там проходять фінансові потоки – Ляпіна
Loading...

Верховний Суд скасував повторне жеребкування у ЦВК – подробиці

Дострокові вибори: ЦВК оскаржила рішення суду про пережеребкування

ЦВК скасувала реєстрацію Кузьміна кандидатом у депутати

Суд підтвердив заборону Онищенку балотуватися в депутати

"Це нанесе збитки державі": ЦВК оскаржить рішення суду щодо повторного жеребкування

Парламентські вибори під загрозою зриву – "Європейська Солідарність"