У кандидата в народні депутати від "Слуги народу" Куницького знайшли подвійне громадянство
У кандидата в народні депутати від "Слуги народу" Куницького знайшли подвійне громадянство 5 канал

У кандидата в нардепи від "Слуги народу" Куницького знайшли подвійне громадянство – подробиці

Читайте по-русски
Те, що у Куницького два громадянства підтвердили у Центральній виборчій комісії

Шансу позмагатися за депутатський мандат може позбутися Олександр Куницький – кандидат у нардепи від партії "Слуга народу" по мажоритарному округу у Харкові. Як виявилося, у чоловіка два громадянства – українське та ізраїльське. Нардеп Андрій Денисенко виклав у Facebook фото ізраїльського паспорта Куницького.

А ще додав, що Куницького у 2015 році депортували з України за порушення прикордонного режиму. А ще нібито він часто перетинав кордон Російської Федерації.

Те, що у Куницького два громадянства підтвердили у Центральній виборчій комісії, інформує "5 канал". У ЦВК зараз проводять перевірку і за її результатами реєстрацію Куницького можуть скасувати.

Член ЦВК Ольга Желтова, до повноважень якої входить, у тому числі координація питання щодо дотримання передбачених Конституцією та законами України принципів і засад виборчого процесу, здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства про вибори народних депутатів, у коментарі журналістам сказала: "Однією з підстав для скасування реєстрації в народні депутати України є втрата його громадянства України. ЦВК має факти, інформацію, щодо перетину цією особою державного кордону України з паспортом громадянина Ізраїля. Ці відомості були надані ЦВК компетентними державними органами, і ЦВК має їх детально вивчити всі обставини і після цього тільки буде надана їм оцінка". 

Як повідомляв 5.UA, заступником голови СБУ призначили чиновника часів Януковича

Попередній матеріал
Найгірше буде, якщо Росія та Європа вирішать, що вони можуть домовитися за нашою спиною – Клімкін
Наступний матеріал
ЦВК таки зареєструвала партію Саакашвілі на виконання рішення Верховного суду
Loading...