Саакашвілі в суді
Саакашвілі в суді 5 канал

Верховний суд зобов'язав ЦВК зареєструвати партію Саакашвілі для участі у виборах – подробиці

  Читайте по-русски
  Як відомо, рішення Верховного суду оскарженню не підлягає

  Верховний суд залишив у силі рішення Шостого апеляційного адміністративного суду Києва, який скасував постанову ЦВК про відмову в реєстрації списку партії "Рух нових сил на дострокових виборах до Верховної Ради. Відповідне рішення було озвучено на засіданні суду, яке завершилося близько першої години ночі 29 червня. Про таке повідомляє "Укрінформ".

  Судді постановили, що ЦВК повинна зареєструвати партію Саакашвілі "Рух нових сил" на позачергових виборах у Верховну Раду України. Рішення Верховного суду оскарженню не підлягає.

  Член Ради партії "Рух нових сил", екс-заступник генпрокурора України Давид Саквалерідзе заявив, що боротьба продовжується.

  "Зараз знову м'яч на стороні ЦВК. Завтра ми будемо повторно подавати документи. Поки нічого не закінчено, попереду реєстрація та вибори, які треба виграти", – сказав він.

  Також, на своїй сторінці в Facebook він додав, що в суботу, 29 червня, РНС буде повторно подавати документи в ЦВК для реєстрації.

  Як повідомляв 5.UA, увечері 25 червня Шостий апеляційний адміністративний суд Києва скасував постанову ЦВК про відмову в реєстрації списку партії "Рух нових сил" на дострокових виборах у Верховну Раду.

  Попередній матеріал
  Волкер прокоментував пропозицію Росії "звільнити" українських моряків: "Це була пастка"
  Наступний матеріал
  Восьми українським морякам в РФ пред'явлено звинувачення в остаточній редакції – Полозов роз'яснив