Щоденник без Криму на карті України
Щоденник без Криму на карті України соцмережі

У Києві продають щоденники з картою України без Криму: супермаркети заперечують свою вину

  Читайте по-русски
  У прес-службі Metro стверджують, що скандальний щоденник із картою України без Криму, придбаний чоловіком у Києві 11 серпня, до магазину принесла "третя особа"

  Щоденники з картою України без Криму виявили на полицях столичного супермаркету Metro. Відповідне фото опублікували в Telegram-каналі Kyiv LIVE, інформує "УНІАН".

  Очевидець стверджує, що з моменту, коли він побачив товар уперше, минув майже місяць. Тоді співробітники магазину вибачилися й заявили, що всі щоденники приберуть з продажу, а винних покарають. Але, як виявилося, товар, на якому зображена неповна Україна, досі залишається на полицях гіпермаркету.

  У прес-службі Metro стверджують, що скандальний щоденник із картою України без Криму, придбаний чоловіком у Києві 11 серпня, до магазину принесла "третя особа".

  "Згідно з попередніми результатами внутрішнього розслідування, що проводиться наразі службою безпеки компанії "МЕТРО Кеш енд Кері Україна", встановлено, що цей щоденник був принесений до ТЦ Metro ззовні третьою особою та виставлений на полицю до інших щоденників цього виробника. Через 30 хвилин після цього клієнт придбав даний щоденник", – йдеться в тексті повідомлення.

  "Повідомляємо, що цей товар було вилучено з продажів усіх ТЦ Metro ще 15.07.2019 – одразу після того, як ми отримали перше повідомлення стосовно нього від клієнта. Згідно з офіційною інформацією компанії "Папірус", що є виробником та постачальником цього товару, з моменту виявлення цих щоденників, а саме близько місяця тому, виробництво їх припинено і поставок у жоден ТЦ Metro не відбувалося", – додали у мережі гіпермаркетів.

  Як повідомляв 5.UA, посольство РФ у Лондоні опублікувало карту, на якому Крим позначений як територія України

  Попередній матеріал
  ЗМІ пов'язують нового голову Житомирської ОДА з Коломойським – подробиці
  Наступний матеріал
  ЦВК офіційно зареєструвала перших 25 народних депутатів – список
  Loading...

  Окупаційний "суд" Криму продовжив арешт політв'язню Бекірову: бранець прокоментував рішення

  У липні збільшилася кількість перетинів адмінмежі з окупованим Кримом

  Зеленський пообіцяв переселенцям спростити отримання дозволу на відвідування Криму

  У посольстві США засудили дії Росії – причини

  Фінансував так звану "самооборону Криму": чоловікові оголосили про підозру

  У Криму звільнили українського політв'язня Стешенка