Facebook / Олег Петренко

Різні цінності з новою командою: голова Нацслужби здоров'я подав у відставку

  Читайте по-русски
  Серед причин непорозумінь Петренко назвав "постійний пошук простих рішень у складних питаннях"

  Голова Національної служби здоров'я України Олег Петренко звільняється із посади. Про це він повідомив на офіційній сторінці НСЗУ у Facebook.

  "Я сьогодні написав заяву про звільнення з посади голови Національної служби здоров'я України. За власним бажанням. Сподіваюсь, найближчим часом уряд її підтримає. Причина – у нас дуже різні фундаментальні цінності з командою, що зараз працює над трансформацією системи охорони здоров'я. І це заважає працювати і мені, і їм", – зазначив Петренко.

  Посадовець наголосив, що відсутність однакового розуміння мети, складності процесів і спільної відповідальності, а також "постійний пошук простих рішень у складних питаннях" – заважають знаходити спільну мову і постійно стають каменем спотикання.

  "Моє рішення в такому випадку – дати новій політичній команді можливість зробити це інакше, ніж робив і щоденно роблю це я. Бо дії завжди важливіші, ніж слова. Хоча слова теж важливі – я знаю, що значить створити організацію з чистого листа. ВЕЛИКУ організацію, якою є команда НСЗУ," – зауважив урядовець.

  Петренко наголосив, що трансформація системи охорони здоров'я вже розпочалася і не може бути зупинена. А Національна служба здоров'я – є повністю працездатною організацією.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів України призначив на посаду голови НСЗУ Олега Петренка у березні 2018 року, після його перемоги у відповідному відкритому конкурсі.

  Попередній матеріал
  "Не серед перших загроз": Хомчак про можливість відкритого нападу з боку Росії
  Наступний матеріал
  Президент підписав закон про незаконне збагачення
  Loading...