Твій сімейний лікар
Твій сімейний лікар 5 канал

Білборди, сітілайти та плакати: в Україні стартує кампанія на підтримку бренда "Твій сімейний лікар"

Читайте по-русски
Свого лікаря первинної медицини вже знайшли понад 28 млн українців – це 70% усього населення

"Інтернет не відрізнить ангіну від грипу в твоєї дитини, тож краще – приходь". Білборди, сітілайти та плакати з такими написами невдовзі з'являться у великих містах України, в метро та в соцмережах. Національна служба здоров'я дала старт інформаційній кампанії, що привертає увагу до роботи сімейних лікарів.

Зручно і швидко. Так описує киянка Анастасія Лукашевич спілкування своєї родини з сімейним лікарем. Декларацію уклали близько року тому. Тепер про візит домовляються через додаток Helsi.me. І сидіти з дитиною по півдня в черзі не треба, радіє жінка.

"Хто з соплями, хто з кашлем. Це додаткове навантаження і психологічне, і на здоров'я. І тому зараз для мене одне з найважливіших нововведень, що можна вже розпоряджатися своїм часом", – міркує киянка.

А от киянці Неллі Вернер, яка ще не підписала декларацію з "сімейником", пощастило менше. Записалася до лікаря, утім так і не потрапила.

Тепер обіцяє з декларацією не зволікати: "У мене була така температура запальна страшна. Почувалася не дуже. Сподіваюсь, що це вдасться в цьому році, може на початку наступного".

У Національній службі здоров'я звітують: свого лікаря первинної медицини вже знайшли понад 28 млн українців. Це 70% усього населення. Левова частка людей підписали декларації з "сімейником", решта – з терапевтом та педіатром. Для тих, хто ще не має особистого сімейного лікаря, у службі вирішили запустити нову інформаційну кампанію.

Твій сімейний лікар
Твій сімейний лікар
Твій сімейний лікар
Твій сімейний лікар

На білбордах, сітілайтах великих міст та в метро з'являться ось такі повідомлення, що нагадують листування лікаря та пацієнта в месенджері. Такі самі зображення запустять і в соцмережах.

Сімейна лікарка Інна Бірса про новий брендинг від Національної служби ще не чула, однак про листування з пацієнтами знає не з чуток. Декларацію з нею підписали майже 2 тис. киян.

"Це називається телемедицина. Ми з багатьма можемо по телефону спілкуватися. Вночі не телефонують, але можуть писати. Ну я дивлюся, відповідаю по мірі можливості.

Саме зв'язок і довіру між лікарем та пацієнтом називають головною метою нової інформаційної кампанії в службі здоров'я. Кажуть, за кордоном "сімейник" – це не просто медик, а ще й порадник хворого – відкритий, сучасний та уважний. Таких лікарів пацієнти передають "у спадок" і ходять до них родинами. Тож тим українцям, хто ще не має власного лікаря, радять не відкладати і підписати декларацію вже зараз.

Ганна Рибалка, Віктор Сніжко, "5 канал"

Попередній матеріал
Роботи-рокери з Німеччини виступили на технофестивалі у Дніпрі
Наступний матеріал
Мексика програла "Коротуну": як картель відбив сина наркобарона Ель Чапо у поліції