Нове призначення: Національна служба здоров'я отримала керівника

  Кабмін призначив керівником Нацслужби здоров'я України Олега Петренка

  Кабмін ухвалив нового керівника Національної служби здоров'я – ним став Олег Петренко. Про це на брифінгу сказала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, повідомляє Укрінформ.

  "Проголосували за призначення нового керівника Національної служби здоров'я України. Це є державний страховик, який займатиметься закупівлею послуг у медичних закладів для всіх наших громадян, що будуть оплачені нашими податками. Я хочу подякувати Олегу Петренку, який сьогодні взяв на себе велику відповідальність, щоб створити Національну службу здоров'я України. Я думаю, що людина з його лікарським досвідом, менеджерським досвідом насправді зможе створити прозору, відкриту, прогресивну систему", – сказала вона.

  Супрун зауважила, що Національна служба здоров'я України внаслідок впровадження нової реформи виплачуватиме лікарям первинної ланки кошти за надання медпослуг кожному пацієнту. Натомість медичні заклади, які надаватимуть послуги первинної ланки, мають пройти процес автономізації і укласти з НСЗУ відповідні договори про закупівлю службою медичних послуг.

  В.о. міністра охорони здоров'я наголосила, що до кінця року МОЗ очікає на покращення ситуації щодо якісного медичного обслуговування.

  Як повідомляв 5.UA, від 2 квітня громадяни України зможуть підписати зі своїм лікарем декларацію. На сайті МОЗ є покрокові інструкції, як це зробити.

  Попередній матеріал
  Дійшли й до залізниці: внаслідок розкрадання колій на Тернопільщині поїзд зійшов з рейок
  Наступний матеріал
  Контузія та перелом: на Донеччині підірвався сапер ДСНС

  Супрун розповіла, що включає Національний перелік лікарських засобів

  Від 2 квітня українці зможуть підписати декларацію зі своїм лікарем – Супрун

  Кабмін змінив механізм відбору керівників найбільших держпідприємств – що змінилося

  Рада затвердила оновлений склад Рахункової палати України – хто її очолив

  Новий український омбудсмен: Денісова розповіла, за що візьметься найперше

  "Шляхами Гонтаревої піде": як Рада затвердила нового голову Нацбанку