Валерій Пацкан
Валерій Пацкан
5 канал

Рада затвердила оновлений склад Рахункової палати України – хто її очолив

Керівником органу призначили 43-річного нардепа від БПП

У четвер, 15 березня, Верховна Рада проголосувала за оновлений склад Рахункової палати. Затвердили вісім її членів та голову, передає кореспондент "5 каналу".

Керівником органу призначили Валерія Пацкана – народного депутата від Блоку Петра Порошенка. Його кандидатуру підтримали 309 парламентарів.

"Це рівень довіри до нової рахункової палати. Цей орган працюватиме по-новому. Не по-новому, як було в деяких лозунгах. Я обіцяю вам, що новий орган звітуватиме в парламенті. Я обіцяю вам, що всі перевірки, які проведуть, будуть відзвітовані на цій трибуні. Я сподіваюсь на вашу довіру, на вашу співпрацю. Дякую за довіру і вітаю всіх членів Рахункової палати із обранням", – промовив Пацкан.

Довідка: Валерію Пацкану – сорок три. Він – кандидат юридичних наук. Кар'єру розпочав з роботи в юридичному відділі Закарпатського обласного територіального відділення АКМУ (Антимонопольного комітету України – ред.). Згодом працював викладачем. Починаючи з 2012 року, є народним депутатом України.

Також до складу Рахункової палати увійшли Віктор Богун, Андрій Дідик, Ірина Іванова, Андрій Майснер, Василь Невідомий, Цезар Огонь, Олександр Яременко, Ігор Яремчук. Загалом же участь у конкурсі взяли 22 кандидати.

Рахункова палата є підзвітним Верховні Раді органом, який від імені парламенту стежить за надходженням коштів до державного бюджету та їх використанням. Попередній чільник відомства Роман Магута з кінця 2016 року перебуває під слідством за справу про зловживання службовим становищем.

Його звинувачують, нагадаємо, в наданні члену Рахункової палати службової квартири в центрі столиці, хоча вона вже мала приватизоване житло в Києві.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Геращенко розповів, що необхідно для скасування "поправок Лозового"
Наступний матеріал
У Флориді новозбудований міст рухнув на трасу: чотири загиблих, десяток поранених