Рахункова палата України
Рахункова палата України rada.gov.ua

Луценко про зміни в закон про Рахункову Палату: "Буде призначено 9 уповноважених з основних напрямків діяльності"

Три кандидатури має право вносити голова ВР

Стало відомо, як збираються приймати реформи у новому політичному сезоні 2017 року. Зокрема, збираються внести зміни в закон про Рахункову Палату. Це передбачатиме призначення 9 уповноважених, які будуть представляти усі напрямки діяльності. Про таке заявила в ефірі "5 каналу" в програмі "Час.Підсумки дня" представник Президента України у ВР Ірина Луценко. 

"Три кандидатури має право вносити голова ВР. Там дуже бпгпто повноважень виноситься на цих дев'ять державних представників, які представлятимуть основні напрямки Рахункової Палати".

Луценко також розповіла, які реформи найперше розглядатимуть у ВР восени: Буде продовжена пенсійна реформа, для того, щоб отримати інвестиції, буде завершена судова реформа, має бути проведена амбітна і дуже серйозна приватизація в Україні. Я думаю, що питання відпущення в Україні ринку землі буде трохи відкладена, ми принаймні спробуємо працювати по легалізації оренди землі як такої, не говорячи про продаж землі: не готове суспільство, не готові депутати до такого голосування, тому будемо робити це поступово. Ми також готові до медичної реформи… На виході вже реформа середньої освіти, це 12 років, тому буде відбуватися розгляд в парламенті. Завершений закон по реінтеграції Донбасу, тобто напрямки державної політики по поверненню Донбасу".

За її словами, є бачення і в переформатуванні Кабінету Міністрів. "Ви знаєте, що у нас зараз є багато виконувачів обов’язків, немає міністра з аграрної політики і з інформаційної політики тощо. Тому відчувається уже серйозна конструктивна позиція більшості (у Верховній Раді – 5.UA)і я не думаю, що у нас будуть якісь проблеми зі сприйняттям і продовженням реформ на точці яких ми завершили свій політичний сезон", – сказала Луценко. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
/

Попередній матеріал
Законопроект про реінтеграцію ОРДЛО на 99,9% готовий до внесення і реєстрації у ВР
Наступний матеріал
Незрозуміло що, незрозуміло звідки: Таємнича отруйна хмара накрила узбережжя Великобританії
Loading...