5 канал

Незрозуміло що, незрозуміло звідки: Таємнича отруйна хмара накрила узбережжя Великобританії

За словами постраждалих – а їх більше сотні – повітря було насичене запахом хлору

Таємнича хмара накрила південне узбережжя Великої Британії. Місцеві мешканці почали скаржитися на біль в горлі та очах і звернулися до лікарів. Зрештою в місцевому шпиталі довелося розгортати пункт оперативної допомоги. Звідки взялася отрута – достеменно невідомо. Подробиці – в сюжеті "5 каналу".

Отруйна імла оповила селище Бірлінг Геп. Напередодні ввечері мешканці відчули задуху, а їхні очі почали сльозитися. Згодом вони не могли навіть дивитися на світло. Стан людей лише погіршувався, коли вони намагалися промити очі. Кажуть, повітря було насичене запахом хлору. Допомога знадобилася більш як сотні мешканців.

"Мої очі почали сильно сльозитися. Але сильніше постраждала моя дочка, вона хвора на астму. Нам порадили не панікувати, пити багато води й звернутися до лікарів", – розповіла місцева мешканка Ліла Чарлтон.

Отруйна хмара насунулася з моря. Рятувальники попросили жителів графства Східний Сассекс, де поширився туман, не підходити до узбережжя Ла-Маншу, а вікна і двері своїх будинків тримати зачиненими. Рятувальні команди на човнах із лікарями на борту перевіряють узбережжя. Вони хочуть переконатися, що на пляжах не залишилося відпочивальників. Із зони забруднення евакуювали туристів.

Наразі точне походження туману невідоме. Місцеві екологи припускають: отруйна хмара утворилася під час витоку газу на французькому заводі в Руані. Через погодні умови вона опустилася на британське графство Східний Сассекс. Версію з хлором поліція відкидає. Тоді отруєння завдало би місцевим мешканцям більше шкоди. Нині ж газова хмара майже розсіялася, і вже не становить небезпеки для людей.

Ірина Родіна, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Британія потерпає від руйнівних повеней – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Луценко про зміни в закон про Рахункову Палату: "Буде призначено 9 уповноважених з основних напрямків діяльності"
Наступний матеріал
У РФ є два варіанти: повернутися в статус-кво або опинитися в повній ізоляції – Огризко
Loading...