Костянтин Єлісєєв
Костянтин Єлісєєв 5 канал

"Формула Штайнмаєра" в нав'язаній редакції для України є капітуляцією – Єлісєєв

  Читайте по-русски
  За російським сценарієм Україна "щасливо" буде жити з програним Донбасом під дистанційним керуванням з Москви, наголосив дипломат

  Підписати запропонований Росією варіант так званої "формули Штайнмаєра" для України буде рівнозначно капітуляції. Про це написав Надзвичайний і Повноважний Посол Костянтин Єлісєєв у себе в Twitter.

  "Підписати "формулу Штайнмаєра" в нав'язаній редакції – це припинити боротися і капітулювати. РФ постійно проштовхує ідею цього папірця. Для нас – нічого не погоджено, поки все не погоджено. Плюс, чітка дорожня карта. Спершу безпека, включаючи сталий і повний режим припинення вогню!", – наголошує Єлісєєв.

  Дипломат додає: "Україні нав'язують простий сценарій: підписання формули, закон/амністія, вибори, визнання їх ОБСЄ "в цілому", автономний статус, і ми "щасливі" живемо з програним Донбасом під дистанційним керуванням з Москви. І це не лише про зовнішню політику".

  Нагадаємо, сьогодні Роман Безсмертний оприлюднив нібито текст про реалізацію "формули Штайнмаєра", запропонованийдля глав держав "нормандського формату".

  Попередній матеріал
  Повернення акцій "ПриватБанку" Коломойському – суд знову переніс розгляд справи
  Наступний матеріал
  Дехто зможе уникнути відповідальності за незаконне збагачення: КВУ щодо закону про спецконфіскацію
  Loading...