Георгій Тука
Георгій Тука 5 канал

"Інтеграція бацили "русскава міра" у здорове тіло країни: Тука пояснив, чим небезпечний "план Штайнмаєра"

Читайте по-русски
Україна ризикує бути залученою до безпрограшної гри з точки зору Кремля

Сценарій з подальшої долі Донбасу, який обговорює керівництво країни, ініціатива не самого Зеленського, "бо в нього відсутній фах". Таку думку висловив у студії "5 каналу" Георгій Тука – заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України (2016-2019).

"Нещодавно ми з професійними аналітиками розглядали комплекс проблем, який виникає з кожним кроком нової влади. І є бачення того, що ми залучаємося до безпрограшної гри з точки зору Кремля. Вона полягає в тому, що якщо Україна погоджується на так звану "формулу Штайнмаєра", якої, апріорі, не існує, то це шлях у прірву, коли ми інтегруємо в здорове тіло унітарної країни фактично оцю бацилу "русскава міра" й блокуємо розвиток нашої держави щонайменше на 15-20 років", – пояснив Тука.

А у випадку, якщо влада спробує відмовитися від цього, за словами Туки, "немає жодного сумніву в людей фахових, що це спричинить величезний рівень внутрішнього спротиву".

"Небезпека полягає в тому, що всі дії, що відбуваються в країні, у нас персоніфікуються із постаттю Володимира Зеленського. А коли на таку посаду потрапляє людина не фахова, непідготовлена, яка не має на кого опертися в середині цієї бюрократичної маси – то навколо неї починають групуватися люди, які беруть на себе функції радників, може бути постать офіс-менеджера. І з часом ці люди реально починають управляти процесами в країні", – додав Тука.

Повний запис програми дивіться тут:

Довідково: "Формула Штайнмаєра" стосується визначення статусу Донбасу. Йдеться про одночасне прийняття Верховною Радою поправок до Конституції, за якими Донбас отримає особливий статус, і проведення там вільних виборів, після чого Росія виведе свої війська і техніку з території ОРДЛО.

Формула пропонує 4 пункти, які й викликають негативну реакцію в суспільстві:

  1. Україна проводить вибори в ОРДЛО без роззброєння бойовиків, відведення російських військ та контролю над кордоном;
  2. Після проведення виборів Україна надає політичну та економічну автономію ОРДЛО;
  3. Україна оголошує повну амністію всім бойовикам;
  4. Бойовики отримують статус національної міліції.

Попередній матеріал
"Інфодень": у студії Артюшенко, Семенуха, Саакян та Верігіна
Наступний матеріал
"Я там такого надивився": який настрій та плани у звільненого з полону моряка Оприска – сюжет
Loading...

Час.Підсумки тижня з Анною Мірошниченко – відео

"Формулу Штайнмаєра" мають узгодити на засіданні ТКГ – Пристайко

Ілюзорне "вікно можливостей": що готує Москва для тристоронньої зустрічі в Мінську – Снігур