Командир полку "Азов" Денис Прокопенко
Командир полку "Азов" Денис Прокопенко 5 канал

Командир "Азову" прокоментував "формулу Штайнмаєра": Програшний варіант та пастка для ЗСУ

Читайте по-русски
Згідно з "формулою Штайнмаєра", яку нині активно обговорюють високопосадовці, на українському сході передбачається припинення вогню, розведення військ та ухвалення парламентом закону про амністію бойовиків. Після чого на окупованій території мають відбутися місцеві вибори під егідою ОБСЄ

Розведення військ за так званою формулою Штайнмаєра може стати пасткою для Збройних сил України і капітуляцією українського війська. Таку думку в Маріуполі висловив командир полку "Азов" Денис Прокопенко, інформує "5 канал".

За його словами, розведення військ призведе до розширення лінії фронту на десятки кілометрів. Прокопенко впевнений, що бойовики такі умови не виконають.

Командир полку НГУ "Азов" сказав таке: "Я заздалегідь можу заявити, що це програшний варіант і пастка для ЗСУ. Дивлячись на карту, ми зрозуміємо, що лінія фронту буде розширюватися в геометричній прогресії. Якщо ми відведемо війська на 15-30 кілометрів, то будемо змушені нарощувати особовим складом, зміцнювати лінію. Ешелонувати її, тому що фронт буде розширюватися. Таких сил, на жаль, зараз немає. По-друге, дивлячись на ті рубежі, скільки було витрачено людино-годин, будівельних матеріалів, рубежі, де люди чіплялися руками, проливаючи свою кров. Відступ на таку дистанцію деморалізує війська. Я не знаю, хто з військових потім захоче тримати зброю в руках".

Як повідомляв 5.UA, раніше міністр закордонних справ заявляв, що погодився на "формулу Штайнмаєра". Згодом Пристайко наголосив, що "формулу Штайнмаєра" мають узгодити на засіданні ТКГ.

Як відомо, згідно з "формулою Штайнмаєра", яку нині активно обговорюють високопосадовці, на українському сході передбачається припинення вогню, розведення військ та ухвалення парламентом закону про амністію бойовиків на сході. Після чого на окупованій території мають відбутися місцеві вибори під егідою ОБСЄ.

Попередній матеріал
У Вищому антикорупційному суді взялися до розгляду першої гучної справи – чого саме вона стосується
Наступний матеріал
"Оточення президента боїться Авакова": Сазонов припустив, навіщо Зеленському Нацгвардія
Loading...