Юрій Камельчук, депутат "Слуги народу"
Юрій Камельчук, депутат "Слуги народу" 5 канал

Депутат монобільшості прокоментував десант "слуг" на Франківщину

Читайте по-русски
Представник "слуг народу" запевняє, що вони не мали наміру доводити членів ОВК до швидкої

Десант парламентарів партії влади на ОВК 87-го округу на Івано-Франківщині організували, аби поліція відреагувала на заяви про порушення. Про це в ефірі ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" сказав депутат "Слуги народу" Юрій Камельчук.

"Це точно не порушення, це – парламентський контроль. Основна ціль, з якою ми туди приїхали – це допомогти поліції відреагувати на те, на що вона не реагувала і заспокоїти, відвести страх від членів ОВК і їхніх родин. Тому що поза камерами, поза ефіром не одна людина казала, в яких умовах вони там працювали до того часу. Не скажу, що вони відразу заспокоїлися, ні – минула, напевно, ще доба, поки вони відносно нормально почали працювати. І то потім вилізали ще інші ексцеси – з підрахунками голосів", – заявив він.

Камельчук також прокоментував заяви спостерігачів, що Микола Тищенко довів члена ОВК до виклика швидкої.

"Я спілкувався з кожним членом ОВК, можливо, за винятком тих, що призначалися останні дні, бо ми не щодня навіть там були, тому що не було потреби під'їжджати – слава Богу, процес йшов. Їхати, щоб стояти, немає сенсу – ми не наглядачі і не спостерігачі. Бачив кількох жінок старшого віку, які були у погано провітрюваному приміщенні і казали, що погано почуваються, але проблем нема. Ба більше, ми казали – "можливо, ви б хотіли, щоб вас оглянув лікар чи поміряв тиск", але вони віднікувалися і були здоровішими від деяких там чоловіків", – зазначив депутат.

"Одна жінка виходила в коридор, але сказати точно – чи це було інсценування, чи справді вона не дуже добре почувалася – не можу. Я побув біля неї хвилин 10, побачив, що її стан стабільний. Я побачив, що це не істерика і не підняття тиску і попросив її ж колегу приділити їй увагу і помасажувати шию. Потім приїхала швидка, і знаю, що далі не було ніяких ексцесів і вона добре почувалася", – додав політик.

Дивіться повний запис програми "Дійові особи":

Нагадаємо,4 квітня Центральна виборча комісія оголосила переможцем довиборів на 87-му окрузі Івано-Франківщини кандидата від "Слуги народу" Василя Вірастюка, який переміг співвласника "Буковеля" Олександра Шевченка з відривом у менш ніж 750 голосів.

Національна поліція відкрила 17 кримінальних проваджень, що стосуються довиборів на Прикарпатті, причому загальна кількість повідомлень про можливі порушення на 87-му окрузі перевищила сотню.

 

 

Попередній матеріал
Березовий сік: як правильно його збирати, закривати, і чим він корисний
Наступний матеріал
"Цунамі пацієнтів" та киснева недостатність: у столичних лікарнях критична ситуація – медики просять посилити обмеження
Loading...