Данило Мокрик, журналіст
Данило Мокрик, журналіст 5 канал

"Містична ситуація" – журналіст про особливості перерахунку голосів на 87-му окрузі

Читайте по-русски
Десанту "слуг" не було чого робити на засіданні ОВК, впевнений Данило Мокрик

Під час перерахунку голосів на 87-му окрузі зменшувалася лише кількість бюлетенів на підтримку Олександра Шевченка, але загальна кількість та голоси на підтримку інших кандидатів лишалися незмінними, а така містична ситуація найпростіше пояснюється наявністю кримінального злочину. Про це в ефірі ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" сказав журналіст Данило Мокрик.

"Слуги народу" не вперше роблять одну й ту саму помилку – вони максимально політизують те, що не можна політизувати, і деполітизують те, що треба політизувати. Це стосується, зокрема, й виборів. Те, що на 87-й округ захищати "перемогу Вірастюка" приїхав цей десант народних депутатів, серед яких Юрій Камельчук, на чолі з Миколою Тищенком – це взагалі треш. Цим людям не було чого робити на засіданні окружної виборчої комісії", – зазначив він.

"Якщо ви почитаєте, що про ці вибори пишуть і громадянська мережа "ОПОРА" і рух "Чесно" – то вони говорять і про політизацію самого процесу, і про втручання в роботу ОВК, і про дуже дивні історії з перерахунками голосів власне", – додав Мокрик.

"На що важливо звернути увагу – в тих протоколах, які були перераховані потім на користь Вірастюка, зменшувалися лише голоси на користь Шевченка. Кількість бюлетенів, хто проголосував, голосування за всіх інших залишилося незмінним. Це дещо містична ситуація, яку нам треба з'ясувати. Або там був кримінальний злочин, або там взагалі незрозуміло що", – пояснив журналіст.

Дивіться повний запис програми "Дійові особи":

Нагадаємо, 4 квітня Центральна виборча комісія повідомила про перемогу кандидата від "Слуги народу" Василя Вірастюка на довиборах до Верховної Ради на 87-му окрузі Івано-Франківщини.

 

Попередній матеріал
Загострення на Луганщині: у лавах ЗСУ є втрати – яка ситуація нині поблизу Золотого
Наступний матеріал
Невід'ємна частина пропаганди: Україна розвінчала черговий російський фейк про вбиту дитину на Донеччині
Loading...