tsn.ua

Поліція відкрила 17 проваджень, що стосуються довиборів на Прикарпатті

Читайте по-русски
Загалом же поліція отримала понад сотню повідомлень про можливі порушення на 87-му окрузі

Національна поліція відкрила 17 кримінальних проваджень, що стосуються довиборів на Прикарпатті. Про це мовиться на сайті правоохоронців.

12 із цих справ розслідують за фактом порушення виборчого законодавства, 5 – частково виборчого процесу. Раніше поліцейські почали розслідувати 6 справ через викрадення виборчих бюлетенів на дільницях. Загалом же поліція отримала понад сотню повідомлень про можливі порушення на 87-му окрузі.

Нагадаємо, проміжні вибори до парламенту там відбулися 28 березня. Окружна виборча комісія встановила результати голосування лише за тиждень. Сам процес голосування був скандальним – двічі змінювали голову окружкому, повідомляли про замінування приміщення комісії, захоплення заручників та викрадення бюлетенів. 

Переможцем оголосили кандидата від "Слуги народу" Василя Вірастюка. Він набрав 31,25% голосів. Його конкурент Олександр Шевченко від групи "За майбутнє" отримав лише на 749 голосів менше. Останній заявив, що не планує здаватися та готує судові позови. Також зазначив, що на двох дільницях Окружний адміністративний суд Івано-Франківська визнав незаконним перерахунок голосів.

Руслан Кошулинський, який ішов на вибори від партії "Свобода" та зайняв третє місце, також заявив про фальсифікації. Каже: обидва його суперники – і Вірастюк, і Шевченко – проводили брудну виборчу кампанію, підкуповували громадян та порушували законодавство на дільницях. Розслідувати можливе спотворення результатів голосування на Прикарпатті вимагає від правоохоронців і громадянська мережа "ОПОРА". 

Попередній матеріал
Уже понад 10 країн світу підтримали Кримську платформу – подробиці
Наступний матеріал
У МВС Молдови заявляють, що суддю-утікача Чауса викрали іноземці, які вже перетнули кордон з Україною
Loading...

Прикарпатська підрахуйка на 87-му "зеленознамьонному" окрузі – "Час Ч"

Скандальний 87-й округ на Франківщині досі рахує голоси – на двох ДВК вибори визнали недійсними

Загострення весняної шизи в "іхтамнєтів" на фронті – "Час Ч"

Багатостраждальну ОВК № 87 на Прикарпатті оточили спецпризначенці

Вимагав стати перед ним на коліна і плутав Прикарпаття із Закарпаттям – як Тищенко відвідав 87-й виборчий округ

На Івано-Франківщині рахують голоси на 87-му виборчому окрузі – які результати наразі