Вибори
Вибори 5 канал

Довибори на Прикарпатті: вже чотири дільниці визнали результати недійсними

Читайте по-русски
Таке рішення чуло прийнято через нестачу бюлетенів на дільницях

На Прикарпатті результати довиборів у Верховну Раду визнали недійсними вже на трьох дільницях. Про це повідомляє "Опора".

Член ОВК від "Слуги народу" запропонував визнати недійсним голосування на дільниці, оскільки, за його словами були відсутні контрольні талони, які кидають у виборчі скриньки. Їх члени ДВК не долучили до виборчої документації, а привезли з собою. Крім того, член комісії заявив, що є невідповідність законодавству у питанні включення 36 виборців для голосування за місцем перебування. Це вже п'ята дільниця, де виявлено розбіжність голосів за кандидата Олександра Шевченка, та четверта, де визнано недійсним голосування. 

Окрім того, голова окружної виборчої комісії у селі Манява заявив, що коли очолив комісію, 1 квітня, побачив там відкриті мішки з протоколами, хоча вони мали би бути опломбовані. Мовляв, кількадесят бюлетенів бракувало. Член комісії від "Слуги народу" Євген Ковальов вніс пропозицію визнати вибори на цій дільниці недійсними, і комісія це підтримала.

Раніше визнали результати голосування недійсними на одній із дільниць, де зникли 100 бюлетенів. Таке саме рішення ОВК ухвалила щодо дільниці в Яремче через відсутність печаток на контрольних листах. У "Чесно" зазначають, що на усіх трьох дільницях програвав кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк. Наразі ЦВК опрацювала більше 92% дільничних протоколів. Поки що лідирує Василь Вірастюк від партії "Слуга народу" з результатом 31,3%, Олександр Шевченко від партії "За майбутнє"– на другому місці з результатом 29,8%.

Нагадаємо, результати проміжних виборів до Верховної Ради в Івано-Франківській області не можуть установити вже сьому добу поспіль. Кілька разів міняли членів окружної виборчої комісії, зокрема і голову ОВК. Вирішувати ситуацію на Івано-Франківщину навіть поїхала делегація депутатів зі "слуг народу". Завершилося усе – гучним скандалом.

 

Попередній матеріал
Після засідання РНБО від роботи відсторонили більше як 100 митників
Наступний матеріал
У навчальному центрі ЗСУ на Чернігівщині застрелився військовий-контрактник
Loading...

На Прикарпатті патріотичні сили програли адмінресурсу – Сюмар про довибори на 87-му окрузі

Вірастюк і Шевченко заявили про перемогу на 87-му окрузі – підрахунок голосів триває

Довибори показали розчарування у партії влади – у "ЄС" подякували виборцям за підтримку Кошулинського та Кузьменко