вибори в Україні
вибори в Україні Shutterstock

Скандальний 87-й округ на Франківщині досі рахує голоси – на двох ДВК вибори визнали недійсними

Читайте по-русски
Тим часом представники "Слуги народу" заявили про фальсифікацію

Голоси на 87-му окрузі на Івано-Франківщині перераховуватимуть іще щонайменше дві доби. Про це заявляють у русі "Чесно".

За їхніми даними, станом на ранок опрацювали бюлетені лише з п'яти територіальних виборчих дільниць. Зі 117 дільниць на перерахунок відправили 20. А на одній, де вже перерахували бюлетені, вибори визнали недійсними. Причина – скарги через голосування вдома. Там перемагав Олександр Шевченко від партії "За майбутнє". 

Тим часом представники "Слуги народу" заявили про фальсифікацію. Мовляв, уночі під час перерахунку голосів за Шевченка вони виявили на сотню бюлетенів менше, ніж зазначено в протоколі. Натомість у русі "Чесно" кажуть, що бюлетені зникли. Тож нардепи від провладної партії написали заяву до поліції.

Крім того, "Чесно" повідомляє про те, що на ще одній дільниці в місті Яремче вибори визнали недійсними. Тому що після перерахунку відкрили конверт із контрольними талонами, які кидають в урну. Там не було печаток. 

Натепер Центрвиборчком опрацював понад 90% бюлетенів. Поки що в перегонах лідирує "Слуга народу" Василь Вірастюк – у нього трохи більше як 31% голосів. На другому місці з невеликим відривом співвласник курорту "Буковель" Олександр Шевченко від партії "За майбутнє" і третій "свободівець" Руслан Кошулинський. Він вимагає визнати результати волевиявлення недійсними й оголосити перевибори.

Нагадаємо, результати проміжних виборів до Верховної Ради в Івано-Франківській області не можуть установити вже шосту добу поспіль. Кілька разів міняли членів окружної виборчої комісії, зокрема і голову ОВК. Вирішувати ситуацію на Івано-Франківщину навіть поїхала делегація депутатів зі "слуг народу". Завершилося усе – гучним скандалом.

Попередній матеріал
Зарплата, гонорар і роялті: Кулеба задекларував трохи більше як 900 тис. грн доходу за 2020 рік
Наступний матеріал
У Києві обмежують госпіталізації, окрім невідкладних випадків
Loading...

Вірастюк і Шевченко заявили про перемогу на 87-му окрузі – підрахунок голосів триває

Довибори показали розчарування у партії влади – у "ЄС" подякували виборцям за підтримку Кошулинського та Кузьменко

З низькою явкою та низкою порушень: як пройшли проміжні вибори на Івано-Франківщині та Донеччині