Європейська солідарність
Європейська солідарність eurosolidarity.org

Довибори показали розчарування у партії влади – у "ЄС" подякували виборцям за підтримку Кошулинського та Кузьменко

Читайте по-русски
У партії вказали, що деякі партії не спромоглися підтримати єдиного кандидата, що вартувало кількох відсотків для Руслана Кошулинського

Результати екзит-полу на 87 виборчому окрузі свідчать, що позиція щодо об’єднання демократичних сил і зняття кандидатки "Європейської Солідарності" на користь Руслана Кошулинського були правильним кроком. Про це сказано в заяві партії.

У заяві вказано, що партія ще раз зарекомендувала себе як відповідальна політична сила, яка здатна свій вузькопартійний інтерес підпорядковувати загальній меті опозиційних проукраїнських сил.

"Шкода, що інші опозиційні партії, на відміну від «ЄС», не спромоглися публічно підтримати Руслана Кошулинського, і це мовчання вартувало тих кількох відсотків, які б точно спрацювали на перемогу єдиного опозиційного кандидата", – зазначається в заяві.  

Довибори до парламенту зафіксували розчарування виборців у партії влади, зазначають у "Європейській солідарності", адже кандидату від "Слуги народу" не допомогла особиста підтримка Зеленського, який за день до виборів працював його ВІП-агітатором і в прямому ефірі обговорював з кандидатом вакцинування на Івано-Франківщині, яка опинилася в червоній зоні через безвідповідальність власників "Буковелю".

Також партія закликала всіх учасників виборчого процесу зосередити зусилля на чесному підрахунку голосів, захисті результатів і високоймовірної перемоги Руслана Кошулинського.

Крім того, у партії зазначили, що третє місце кандидатки від "ЄС" Юлії Кузьменко на Донеччині показали безальтернативність партії як демократичної опозиційної партії, спроможної мобілізувати проукраїнський електорат південних та східних областей.

"Це при тому, що кампанія проходила без участі самої кандидатки, чиї права грубо порушувалися владою. Під тиском Банкової суд не відпустив Юлію Кузьменко на поруки депутатів. Але Юлі і нашій команді вдалося донести цьому важливому регіону нашу програму, позицію і переконання, що Україна починається з Донбасу. Прикро, що інші демократичні партії не підтримали єдиного кандидата від "ЄС", тоді б результат Кузьменко був би більш переконливим", – зазначили в заяві.

На цих довиборах партія показала готовність до справжнього об’єднання патріотичних проукраїнських сил заради країни, аби дати відсіч олігархату і реваншу, сказано в заяві. 

Шлях до об’єднання – безальтернативний, якщо ми хочемо зберегти країну і врятувати її від зеленої непрофесійної команди. 

Читайте також: довибори у ВРУ: спостерігачі фіксують низьку явку та повідомляють про перші порушення

Попередній матеріал
З низькою явкою та низкою порушень: як пройшли проміжні вибори на Івано-Франківщині та Донеччині
Наступний матеріал
У Києві відзначили 10-річчя інтронізації патріарха УГКЦ Блаженнішого Святослава
Loading...

Вірменський прем'єр Пашинян заявив, що піде у відставку в квітні

В Україні 28 березня відбуваються довибори у Верховну Раду

Зе-президент вже проводить оглядини зручного партнера для наступних виборів – "СтопРеванш"

Пашинян оголосив про проведення позачергових парламентських виборів у Вірменії

"Деркач під наглядом Путіна": як агенти Кремля втручалися у вибори США і як розслідування вплине на РФ

США запровадять санкції проти Росії за втручання в американські вибори – CNN