Вибори на Франківщині
Вибори на Франківщині Рух ЧЕСНО

На Івано-Франківщині четверту добу встановлюють результати виборів – шукають членів ОВК і протоколи

Читайте по-русски
Водночас один із кандидатів – "свободівць" Руслан Кошулинський – написав у соцмережі, що вимагатиме перевиборів на цьому окрузі

Четверту добу на Івано-Франківщині, на окрузі 87, намагаються встановити результати проміжних виборів до Верховної Ради. За даними руху "ЧЕСНО", все через те, що не можуть знайти новопризначених членів окружної виборчої комісії та встановити місцеперебування бюлетенів і протоколів.

Нині в ОВК чекають на прибуття депутатів від "Слуги народу". Делегація з понад 20 парламентаріїв вилетіла на Івано-Франківщину, щоби контролювати процес підрахунку. Водночас один із кандидатів – "свободівць" Руслан Кошулинський – написав у соцмережі, що вимагатиме перевиборів на цьому окрузі.

Станом на тепер ЦВК опрацювала 67% протоколів. На ранок середи з невеликим відривом лідирує кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк – він набирає 31,3%. Кошулинський та Шевченко наступають йому на п'яти із незначним відривом майже у 3%.

Як повідомляв 5.UA, 28 березня в Україні на двох округах пройшли проміжні вибори до парламенту. За даними екзитполів, на 87-му окрузі, що на Франківщині, лідирує Олександр Шевченко, проте різниця між кандидатами в межах статистичної похибки. На окрузі № 50, що на Донеччині, за даними екзитполів, упевнену перемогу здобув міський голова Добропілля Андрій Аксьонов.

Попередній матеріал
Україна провела в останню путь захисників, загиблих під Шумами – що розповіли побратими
Наступний матеріал
Батьки 13 дітей померли від коронавірусу: історія багатодітної родини переселенців із Макіївки
Loading...