Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Facebook

Далі перед Зеленським величезний виклик – це Коломойський, – політолог

Читайте по-русски
Зеленський має продемонструвати країні свою незалежність від Коломойського

Про таке заявив в програмі "Інформаційний вечір" в ефірі "5 каналу"  політолог Михайло Басараб. 

Експерт розповів, що Коломойський багато зробив для Зеленського, тому тепер новообраний президент має продемонструвати свою незалежність від олігарха, і це є для нього викликом. 

"Далі перед Зеленським величезний виклик – і це Коломойський. І Зеленський має продемонструвати: чи він самостійна фігури, чи маріонетка в руках олігарха. І це дуже швидко стане зрозуміло. "

Басараб також прокоментував інформацію у ЗМІ, що ідея з достроковим розпуском парламенту – насправді ідея Коломойського. Політолог сказав, що цей олігарх завжди мав істотний вплив на парламент, і зараз йому кортить скористатись рейтингом Зеленського, щоб мати вплив на депутатів, уряд та інші державні інституції. А політики, які полетіли до Ізраїлю домовлятись із олігархом, – лише тому підтвердження.

Басараб сказав: "Коломойський – досвідчена людина, і він розуміє, що треба скористатись рейтингом Зеленського. Коломойський поводить себе дуже демонстративно, дуже показово. І цей приїзд є показовим. Гляньте, скільки інтерв'ю він роздав журналістам. Це було спрямовано на те, щоб показати його реальний вплив на Зеленського і сказати політикам, з ким тепер варто домовлятись", – заявив політолог.

Що означає приїзд Коломойського до України перед інаугурацією та яке відношення це має до Зеленського, дивіться у повному інтерв'ю Михайла Басараба:

Як повідомляв 5.UA, 16 травня 2019 року Коломойський повернувся в Україну.

Попередній матеріал
"Мав суттєві плани на помсту": в Харкові попрощалися з 25-річним гранатометником
Наступний матеріал
"Спасибі Росії": у ставку на Луганщині загинула вся риба, місцеві звинувачують завод в РФ
Loading...