Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Facebook

Васильєв: Україну нині тестують усі – США, ЄС, Росія, – і тут насправді потрібна реакція Зеленського

Читайте по-русски
Всі очікують, як буде реагувати новообраний президент і його команда, переконаний політексперт

В ефірі "5 каналу" політичний експерт Дмитро Васильєв прокоментував інформацію у ЗМІ про те, що навіть європейські країни відчули слабкість зовнішньої політики України після виборів, і нині ведуть політику, цікаву для своїх країн, а не для України.

"Не тільки європейські країни, а в тому числі й наш головний партнер і запобіжник різких агресивний дій Російської Федарації проти України – США. Подивіться, особистий адвокат Трампа заявив про те, що він приїжджає в Україну, потім він заявив про те, що він не приїде в Україну спілкуватися з новообраним президентом, тому що в його команді є вороги і Трампа, і США. І потім була інформація, що новообраний президент (Зеленський – ред.) дуже обережно себе поводить і нібито не хоче бути включеним у політичну боротьбу Трампа проти Джо Байдена", – сказав політексперт.

Він додав: "Тому, на жаль, Україну сьогодні тестують усі: і США, і європейські країни, точно так само, як Росія і внутрішньополітичні сили в Україні, в тому числі пов'язані з російською "п'ятою колоною". Тестують і дивляться, як буде реагувати новообраний президент і його команда. Тут насправді потрібна реакція президента, або не реакція, або якісь інші ходи, які будуть проактивні, але які будуть давати чітку відповідь на всі зазіхання на суверенітет України, на її цілісність і подальше впровадження української, проєвропейської політики України.

Як повідомляв 5.UA, нардеп від фракції "Народний фронт" Леонід Ємець в ефірі "5 каналу" заявив, що Зеленський уже не зможе розпустити парламент без порушення українського законодавства

Попередній матеріал
"Подякував за дружбу": як минув другий день саміту лідерів країн Східного партнерства
Наступний матеріал
В Україні розробили нову бронетанкову машину для ЗСУ – відео
Loading...