Відео-петиція
Відео-петиція Скріншот відео

З непідтвердженими цифрами: команда Зеленського випустила відео про розпуск Ради

Читайте по-русски
Назвали запис - першою відео-петицією, кажуть, якщо відео набере мільйон переглядів - то новообраний президент зверне на це увагу

Новообраний президент Володимир Зеленський, не особисто, а через черговий відеоблог своєї команди, заявив про достроковий розпуск Ради.

Команда новообраного президента оприлюднила відео, де заявляють, що буцімто рівень довіри українців до народних депутатів цього скликання становить лише 4%. Втім, жодних даних соціологів на підтвердження цієї заяви - не надали.

Назвали запис - першою відео-петицією. Команда Зеленського заявляє, якщо відео набере мільйон переглядів - то новообраний президент зверне на це увагу та подумає про достроковий розпуск парламенту.

Автори цієї так званої петиції не забарились і опитати людей на вулиці - оприлюднили заяви лише тих, які говорять про необхідність дочасного звільнення народних депутатів.

Нагадаємо, що згідно із законодавством Верховну Раду можна розпустити, якщо у ній відсутня коаліційна більшість. Разом з цим, розпускати парламент не можна за півроку до закінчення терміну його повноважень.

Народні обранці рахують дедлайн розпуску по різному. Якщо брати від дати виборів – 27 жовтня - то останній день для дострокового розпуску вже минув 27-го квітня. Якщо ж взяти складання нинішніми депутатами присяги - 27 листопада 2014-го - то парламент можна достроково розпустити до 27 травня.

Це рішення може ініціювати президент після набуття ним повноважень. Дату власної інавгурації сам Зеленський наполягає визначити 19-тим травня. Остаточно узгодити це можуть вже у вівторок, 14 травня, під час засідання Верховної Ради.

Попередній матеріал
Війна не розбирає статі: історії матерів, які на передовій чатують спокій країни
Наступний матеріал
"За все, що маю, дякую тобі": у мережі набирає обертів флешмоб "Привітай маму воїна"
Loading...

В'ятрович у "Рандеву з Яніною Соколовою": "Ідеологічна порожнеча Зеленського може заповнитися Росією"

Зеленський зустрівся з послом Китаю

Зареєстровано 5 постанов щодо дати інавгурації Зеленського: між якими днями обирають

Адвокат Трампа анонсував поїздку до Києва для зустрічі з Зеленським: про що хоче поговорити

"Ніхто не має права її приватизувати": Зеленський висловився з приводу Дня перемоги над нацизмом

Який градус україно-американських стосунків сьогодні і чи зміниться він після інавгурації Зеленського – "БлогПост"