Петро Порошенко
Петро Порошенко скріншот

Порошенко: "Кримінальне провадження ДБР щодо "Прямого" – спроба рейдерського захоплення з боку Портнова"

Читайте по-русски
Порошенко провів брифінг після допиту в ДБР

Кримінальне провадження стосовно телеканалу "Прямий", яке відкрило державне бюро розслідувань, свідчить про спроби рейдерського захоплення медіаресурсу. Про це заявив п'ятий президент України Порошенко, коментуючи свій допит в ДБР у якості свідка.

Він також назвав цю справу тиском на журналістів та вкотре заперечив свою приналежність до власності чи управління телеканалом.

Порошенко сказав: "Події, які розгортаються сьогодні навколо "Прямого" дають мені всі підстави стверджувати, що ми маємо справу із спробою рейдерського захоплення телеканалу. Ініціатором цього є пан Портнов – заступник голови адміністрації президента Януковича, учасник підготовки "законів 16 січня" – те, проти чого стояла Революція Гідності. На сьогодні за його заявою і абсолютними припущеннями, які не мають нічого спільного з правдою, більше трьох місяців, ДБР робить спроби тероризувати журналістів". 

Дивіться також повне відео брифінгу:

Читайте також: "На жаль, ми бачимо перші ознаки реваншу", – Порошенко про політичну ситуацію в Україні

Нагадаємо, що Порошенко не отримував жодних повісток від ДБР

Як повідомляв 5.UA, раніше, 26 червня 2019 року, адвокат Ігор Головань заявив, що в ДБР "зливають" інформацію Портнову, і опублікував фотодокази.

Попередній матеріал
Адвокат про допит Порошенка в ДБР: "Які саме податки – думаю, що слідчі самі не розуміють"
Наступний матеріал
Стежили протягом року: мільйони гривень "общака" виявила поліція на півдні України
Loading...