Юрій Євтушенко
Юрій Євтушенко 5 канал

У компанії-виробника бронежилетів, які турбують ДБР, пояснили, в чому проблема: спойлер – не в бронежилетах

Читайте по-русски
Загалом, за словами Євтушенка, судові напади на підприємство почалися ще з 2014 року

Державне бюро розслідувань після вилучення партії бронежилетів у Міністерства оборони тримало їх у неналежних умовах – на затоплених складах. Про це заявив Юрій Євтушенко, засновник ТОВ "НВП "ТЕМП-3000" – підприємства, яке виробляє бронежилети для українських військовослужбовців, на прес-конференції у п'ятницю.

Такою була відповідь компанії-виробника військової амуніції на ролик з фрагментами телефонних розмов військовослужбовців, відповідальних за закупівлю бронежилетів для армії, який виклало ДБР. 

Загалом, за словами Євтушенка, судові напади на підприємство почалися ще з 2014 року, вони пережили 150 судів, три з яких – у Верховному Суді.

Офіцер запасу Валерій Прозапас вважає, що Євтушенко намагається технічними словами опонувати політичним нападам.

"На жаль, дії ДБР заточені чомусь на одне – щоби в суспільстві склалася думка, що в українському війську неякісні бронежилети. Це їхня головна мета. Чому обрали бронежилети? Тому що це в уяві звичайної людина така собі панацея від усього на війні: якщо в тебе є бронежилет – то ти безсмертний, а якщо він неякісний – то все пропало", - пояснив офіцер в ефірі "5 каналу".

Крім того, зазначив: дуже неприємно, що в боротьбу проти ЗСУ, яку вели вороги України, зараз включилися державні органи країни.

"Таку прес-конференцію мав провести технічний спеціаліст з боку ДБР, який би показав факт, чому бронежилети неякісні. Крім якихось туманних слідчих дій ми нічого не бачили. Не треба робити з солдат української армії якихось недолугих людей, які ні в чому не розбираються", – наголосив Прозапас, додавши, що якби неякісний бронежилет попав у війська – "то це ми би дізналися точно не від ДБР".

Нагадаємо, нині триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами закупівель у Міністерстві оборони. За попередніми оцінками, державі завдано збитків на суму близько 100 млн грн. У червні ДБР провело близько 40 обшуків у справі про закупівлю майна для Збройних сил України за завищеними цінами. Слідство має версію, що до оборудок може бути причетний один з керівників Міноборони, а також керівництво департаментів і управлінь міністерства.

Довідково: Компанія ТОВ "НВП "ТЕМП-3000" працює з початку 2000 року, постачає окрім бронежилетів також шоломи та різну військову амуніцію в різні країни світу, починаючи від США та Великої Британії, до Іраку і Гвінеї.

Попередній матеріал
Стало відомо, скільки зароблятимуть депутати ІХ скликання
Наступний матеріал
Рівненських активістів, які виступили за імпічмент президенту, виправдали

Конфлікт навколо аеродрому "Шкільний": суд Одеси розглядає одразу 6 позовів від Міноборони

"Одна з найпрактичніших реформ в армії": Чмут пояснив, кому вигідно скасувати нову систему харчування Міноборони

Нові високоточні ракети "Вільха-М" протестовані: фото від Міноборони

Суд зупинив перехід армії на нову систему харчування – Міноборони вже готує оскарження

Троє російських військових підірвалися на власних мінах

Ситуація в ООС: про що звітують у Міноборони – відео