"Одеса-Шкільний"
"Одеса-Шкільний" 5 канал

Конфлікт навколо аеродрому "Шкільний": суд Одеси розглядає одразу 6 позовів від Міноборони

Читайте по-русски
У мерії кажуть, що МОУ ще у 50-х роках минулого сторіччя не встановило меж аеродрому і не узаконило права власності

Одразу шість позовів від Міноборони розглядає Господарський суд Одеської області. Йдеться про майже 95 га території військового аеродрому "Одеса-Шкільний".

Раніше на цих землях планували побудувати багатоповерховий житловий квартал. Міноборони вдалося домогтися в суді заборони на користування частиною території – 30 га. Тепер вимагають заборонити використання решти.

Натомість у мерії кажуть, що це землі громади, і нині вони у користуванні трьох комунальних підприємств і приватних осіб. І наголошують, що Міноборони ще у 50-х роках минулого сторіччя не встановило меж аеродрому і не узаконило права власності.

"У Міністерства оборони як не було, так й немає жодних документів на землю. Той технічний висновок, який вони самі зробили, не узгоджений установленим порядком, не складений відповідною землевпорядною організацією і не підтверджує жодним чином права Міноборони України на землю", – зазначила юрист Одеської міської ради Ганна Варбаногло.

"Саме ця ділянка у 18 га накладається на злітно-посадкову смугу аеродрому "Шкільний", яка використовується саме для приземлення і зльоту військової авіації. Це ґрунтовий аеродром третього класу", – прокоментував начальник Південного територіального юридичного відділу МОУ Юрій Добров.

Нагадаємо, конфлікт навколо військового аеродрому "Одеса-Шкільний" триває майже 2 роки, відколи адміністрація розважального центру, який розташовується неподалік, вирішила знести паркан військового об'єкта.

 

Попередній матеріал
Вилучили сіток розміром із Кременчуцьке водосховище: як рибоохорона бореться з браконьєрами на Черкащині
Наступний матеріал
КПВВ "Гнутове" на Донеччині відновив роботу після пожежі
Loading...