5 канал

Скандал довкола аеродрому "Шкільний" в Одесі: чи було захоплення військового летовища

Представники торговельного центру, який будують впритул до військового аеродрому, запевняють, що на жоден метр летовища не зазіхали

Скандал довкола захоплення Одеського військового аеродрому "Шкільний". Конфлікт за землю між летовищем і торговельно-розважальним центром виник через застарілі документи – виправдовується влада. Чи приберуть будівельний паркан із суміжної території між летовищем і майбутнім розважальним центром, і що кажуть про ситуацію правоохоронці – далі.

Появу людей у балаклавах на території летовища військові сприйняли як рейдерське захоплення. Кажуть, що для них важливий кожен метр. "Щоб літак довжиною 1800 метрів міг зупинитись під час аварійних ситуацій, ми користуємось цивільним аеродромом, а аварійна ситуація, яка саме на "Шкільному" аеродромі… Ми не маємо права зменшувати цю площу. Її і так зменшили на 90 гектарів до нас", – розповідає в.о начальника Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міноборони Ігор Литвинюк.

Представники торговельного центру, який будують впритул до військового аеродрому, запевняють, що на жоден метр летовища не зазіхали. Показують документи на будівництво і наголошують – не знають, що за люди у балаклавах намагалися захопити територію.

Влада підтверджує – документи на будівництво торговельного центру поблизу аеродрому видавали. Тепер обвинувачують Міноборони в тому, що саме відомство неналежним чином оформило документи на землю.

Що з'ясували правоохоронці, чи дійсно торговельний центр мав дозвіл на зведення будівельного паркану та що буде з цими 56 бетонними "плитами розбрату" – дивіться у сюжеті:

 

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Дим, кувалди, тактична група поліції: масова бійка через скандальну АЗС на Позняках – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Рік боронили Авдіївську "промку": як Київщина готується зустріти героїв
Наступний матеріал
У Європі вирує буревій "Герварт": найсильнішого удару зазнали Німеччина, Польща та Чехія
Loading...