048.ua

Активіст про рейдерське захоплення військового аеродрому в Одесі: міська влада із злочинцями послідовно ділить місто

Устименко зауважив: щодо спроби рейдерства землі військового аеродрому не буде жодного кримінального провадження

Одеська міська влада разом зі злочинцями послідовно і поступово ділить місто. Про це в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" заявив громадський активіст Віталій Устименко.

"Насправді, тут нічого дивного немає, якщо чесно. Ці особи, які захоплюють місто, не тільки територію Збройних сил України, вони абсолютно чітко розуміють, що це їхня власність, це їхня територія, вони заплатили прямо чи опосередковано за неї... Ті особи, які їх представляють у правоохоронних органах, зокрема, я так розумію, ви щойно говорили з Русланом Форостяком – представником ОПГ, яка методично, цілеспрямовано, послідовно займає наше місто... Тут немає нічого дивного. Ці люди поступово і послідовно ділять наше місто", – так активіст прокоментував ситуацію із рейдерським захопленням військового аеродрому в Одесі.

Він також зауважив, що не буде жодного кримінального провадження щодо спроби рейдерства землі аеродрому.

"Це страшно, коли такі речі відбуваються, але для них це нормально. Ви маєте це зрозуміти, і я дуже сподіваюся, що, ну от ви не побачите жодних проваджень по цих особах, які здійснювали ці рейдерські захоплення, я вас у цьому переконую. Це речі, які повторюються так чи інакше, але зараз це виглядає дуже брутально і нахабно. Але вони потроху пробують, чи "схавають" люди чергову порцію захоплень", – наголосив Устименко.

Водночас провідний консультант Головного управління Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк озвучив таку позицію керівництва НПУ щодо ситуації навколо Одеського аеродрому: з'ясувати особи "людей у балаклавах", якщо будуть ознаки правопорушення – їх притягнуть до відповідальності. Він також додав, що більшість цих осіб наразі встановлені.

Нагадаємо, 29 жовтня 2017 року начальник прес-центру командування Військово-повітряних сил України Роман Юрчило повідомив, що близько 40 осіб у масках спробували здійснити рейдерське захоплення військової частини А3571.

Попередній матеріал
Як обрати сімейного лікаря: МОЗ розробило покрокову інструкцію
Наступний матеріал
У мережі з’явилося вражаюче відео батлу чемпіона світу з мотоперегонів та робота-мотогонщика – хто переміг
Loading...