Степан Полторак на Одещині
Степан Полторак на Одещині 5 канал

Підвищення боєздатності та збільшення особого складу: Полторак проінспектував військові об'єкти Одещини

Підвищити боєздатність Збройних сил на півдні України та збільшити чисельність особового складу щонайменше вдвічі. Таке завдання поставив міністр оборони Степан Полторак під час візиту на Одещину. Разом із місцевими чиновниками він проінспектував військові об'єкти області

На Одещині - сотні об'єктів, які мали б посилювати українську армію - аеродроми, військові бази та казарми, але більшість з них перебувають у занедбаному стані. Щоб оглянути весь потенціал за один день без повітряного транспорту не обійтися. 

На гелікоптері рушаємо на південь Одещини. Перша зупинка – Болградський район. Раніше тут був аеродром, нині диспетчерська вежа - порожня, злітна смуга - пошкоджена. Діє лише військова частина. З минулого року тут базується 88-й окремий аеромобільний батальйон та 79-та десантно-штурмова бригада. 

 Степан Полторак на Одещині
Степан Полторак на Одещині5 канал

Десантники постійно тренуються, їздять на ротацію у зону АТО та водночас відновлюють військову базу.

"Відновлений штаб, казарма, КПП, проводяться роботи з відновлення їдальні, вартового приміщення, складів. У той час, коли ми сюди прибули усе було у занедбаному стані»", - говорить заступник командира 88-го аеромобільного батальйону ЗСУ Ілля Кожухар. 

У Міноборони планують вдвічі збільшити чисельність військових, дислокованих у Болграді, Арцизі та Сараті. Але кажуть, спочатку потрібно побудувати інфраструктуру – аеродроми, казарми та гуртожитки.

"У нас уже є тут серйозне угрупування, але в наших планах це угрупування збільшити. Створити інфраструктуру, створити навчально-матеріальну базу. Тому що я переконаний, там де армія – там життя. Там є можливість влаштуватись на роботу, там є безпека для населення і безпека територіальної цілісності нашої країни", - наголошує міністр оборони України Степан Полторак.

Нові об'єкти з'являться і на території заказника Тарутинський степ, який перебуває у власності Міноборони. На його базі планують створити полігон для Військово-морських сил.

"Це створення 17 навчальних місць – для танків, для БМП, для БТР. Також ділянку для артилерійського озброєння і три об'єкти інфраструктури – це дві казарми та штаб батальйону", - зазначив командувач Військово-морських сил ЗСУ Ігор Воронченко.

До кінця року Міноборони планує завершити проекти майбутніх об'єктів, а вже наступного – розпочати будівництво.

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, Одеська область, "5 канал".

Дивіться фото за темою:

Випускники Військової академії Одеси отримали омріяні погони – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Зведений військовий оркестр Нацгвардії вирушив у концертний тур
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Loading...

Модернізований АН-26 передали українським військовим пілотам

ГУР: Російські найманці на Донбасі дезертирують з передової цілими підрозділами

Міноборони хоче збільшити чисельність військ на півдні Одещини

В Одесі запрацювало військове таксі із водіями-АТОшниками

Фоторепортаж: Як житомирські десантники стріляють з БМ-21 "Град" з поромної переправи

В Одесі боксери побили перехожих – шестеро постраждалих