Адвокат Ігор Головань
Адвокат Ігор Головань 5 канал

Адвокат про допит Порошенка в ДБР: "Які саме податки – думаю, що слідчі самі не розуміють"

Читайте по-русски
Допит тривав більш як 2 години

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко був на допиті в Державному бюро розслідувань. Викликали його як свідка у справі про можливе ухилення від сплати податків при придбанні телеканалу "Прямий". Під стінами ДБР відбулося і дві вуличні акції – прихильників та противників Порошенка. Як розгорталися події, бачила кореспондентка "5 каналу" Евеліна Михайленко.

За словами журналіста, допит тривав більш як 2 години. Коли Порошенко вийшов з ДБР, його оточили як прихильники, так і ті, хто прийшов на контракцію, тому розпитати про зміст допиту не вдалося. Брифінг Порошенко провів згодом біля офісу "Європейської солідарності".

"Не отримали жодного натяку – які саме податки, в якій сумі, в якій юрисдикції. Думаю, що слідчі не розуміють. Те саме стосується відмивання коштів. Що за кошти, хто відмивав, як? І оскільки я дуже хочу, але не можу коментувати ці питання, я вам скажу, що там узагалі не було про що говорити. Свідок Петро Порошенко наскільки міг, дав вичерпні відповіді. Чи вони влаштують слідчих – побачимо", – розповів журналістам адвокат Петра Порошенка Ігор Головань.

А речниця ДБР заявила: "Станом на зараз я не маю права розголошувати. Зараз ситуація така: слідчий має право на це. Це кримінальне провадження не стосується якогось тиску на ЗМІ, якогось втручання. Це стосується можливого ухилення від податків при купівлі-продажу телеканалу "Прямий". 

Детальніше дивіться у відео включення:

Як повідомляв 5.UA, у понеділок, 12 серпня 2019 року, зранку Порошенко прибув на допит у Державне бюро розслідувань.

Читайте також: "На жаль, ми бачимо перші ознаки реваншу", – Порошенко про політичну ситуацію в Україні

Нагадаємо, що Порошенко не отримував жодних повісток від ДБР

Як повідомляв 5.UA, раніше, 26 червня 2019 року, адвокат Ігор Головань заявив, що в ДБР "зливають" інформацію Портнову, і опублікував фотодокази.

Попередній матеріал
Тепловізори й супутникова навігація: Львівський бронетанковий завод запустив серійну модернізацію танків Т-64 – відео
Наступний матеріал
Порошенко: "Кримінальне провадження ДБР щодо "Прямого" – спроба рейдерського захоплення з боку Портнова"
Loading...