ДБР
ДБР znaj.ua

"Бюро і презумпція невинуватості": адвокат Порошенка про присутність ДБР у схемі зловживань Окружного адмінсуду Києва

Читайте по-русски
У НАБУ і ГПУ стверджують, що Окружний адмінсуд Києва втручався в діяльність КСУ, ВККСУ, ДБР

Державне бюро розслідувань (ДБР) зайняло достойне місце у представленій Артемом Ситником і Сергієм Горбатюком схемі. Про це заявив адвокат Петра Порошенка Ігор Головань у своєму блозі на "Українській правді".

"Немає сумнівів, що працівники ДБР та інші фігуранти відео протягом наступних днів і місяців скажуть багато правильних слів про презумпцію невинуватості, допустимість доказів, а також необхідність суворого дотримання процесуальних норм", – написав адвокат.

Також Головань також написав: "І також немає сумнівів, що опубліковані Артемом Ситником і Сергієм Горбатюком матеріали куди більше заслуговують на довіру, ніж та голослівна маячня Андрія Портнова, що її так подобається розслідувати "ДБРівцям".

Схема Ситника-Горбатюка
Схема Ситника-Горбатюкаnabu.gov.ua

Головань також прокоментував те, що президент Володимир Зеленський вимагає від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова звільнити начальника поліції Дніпропетровщини Віталія Глуховерю, щодо якого ДБР розслідує можливе перевищення службових повноважень.

Адвокат написав: "Президент Володимир Зеленський вимагає звільнити начальника поліції Дніпропетровщини, бо опубліковане в мережі інтернет відео шокує цинізмом поведінки представників старої еліти. От опубліковані Артемом Ситником і Сергієм Горбатюком матеріали ніяким цинізмом не шокують президента. Чи шокують? Цікаво буде дізнатися".

Як повідомляв 5.UA, управління спецрозслідувань ГПУ та НАБУ з'ясували, що Окружний адмінсуд Києва неправомірно впливав на скасування арешту з майна Януковича та просування необхідних законопроектів в Раді. НАБУ і ГПУ розслідують справу про втручання керівництва суду в ухвалення рішень, вплив на роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Конституційного суду та організацію прийняття свідомо неправосудних рішень. Крім того, дані про втручання керівництва в роботу суду та інших органів влади були встановлені під час розслідування справи про незаконні рішення суду за часів Майдану. Зафіксовано і оприлюднено тисячі годин розмов, встановлено десятки випадків зустрічей, домовленостей про втручання у діяльність суддів, інших службових осіб та органів державної влади, в тому числі й ДБР.

Попередній матеріал
На Херсонщині схопили ватажка банди, яка два роки грабувала ювелірні магазини в 9 областях України
Наступний матеріал
Розграбування єдиного храму ПЦУ в Криму: синод закликає світ притягнути РФ до відповідальності й посилити санкції – заява
Loading...