Петро Порошенко
Петро Порошенко скріншот

"Не дозволю Росії скомпроментувати Україну": Порошенко приїхав на допит у ДБР

  Читайте по-русски
  Ні Порошенко, ні його представники не отримували жодного документа по запрошенню в ДБР, наголосив політик

  Сьогодні п'ятий президент України Петро Порошенко з'явився на допит у Державне бюро розслідувань. Хоча буквально перед його появою голова ДБР Роман Труба та прес-секретарка відомства Анжеліка Іванова повідомили, що Порошенко не з’явиться на допит. Петро Порошенко з'явився на ґанку ДБР за 15 хвилин до початку допиту. Про це повідомляє "5 канал".

  "Незважаючи на те, що ні я, ні мої представники жодного разу не отримували жодного документа по запрошенню. Ми спілкуємось виключно з телеграм-каналом Портнова (ексзаступник голови Адміністрації Віктора Януковича – Ред.), який у нас є представником ДБР. Незважаючи на те, що сьогодні була міжнародна зустріч у мене призначена на 15 годину, я вимушений був перенести міжнародну зустріч... і сьогодні з'явитися сюди для того, щоби повністю спростувати потуги Портнова і його поплічників із Російської Федерації для того, щоб дискредитувати Україну. В них це точно не вийде", – сказав Порошенко журналістам.

  Нагадаємо, що Порошенко не отримував жодних повісток від ДБР

  Як повідомляв 5.UA, раніше, 26 червня 2019 року, адвокат Ігор Головань заявив, що в ДБР "зливають" інформацію Портнову, і опублікував фотодокази. 

  Попередній матеріал
  Політики і після виборів маніпулюватимуть темою екології у своїх інтересах – Фаворський
  Наступний матеріал
  В екстреній меддопомозі запрацює нова диспетчерська система – Супрун
  Loading...