Обшуки НАБУ
Обшуки НАБУ 5 канал

НАБУ знову проводить обшуки в офісі корпорації "Богдан Моторс" – подробиці

Читайте по-русски
У компанії заявили про політичний характер обшуків і блокування роботи через дії бюро

Детективи НАБУ вдруге проводять обшуки в приміщеннях корпорації "Богдан Моторс". Про це повідомив чільник НАБУ Артем Ситник. За його словами, цього разу справа пов'язана з кредитом державного "Укрексімбанку".

"Обшуки проводяться максимально толерантно, і ніякого блокування немає. Є санкціоновані судом обшуки, є кримінальне провадження, в яких вони надані, особисто я не вбачаю там ніяких порушень. Ми розуміли, що будуть певні заяви і про політичний тиск, і таке інше. Але детектив вважав, що потрібно провести обшук, прокурор клопотання погодив, рішення суду є", – зазначив Ситник.

У корпорації ж заявили про політичний характер обшуків і блокування своєї роботи через дії НАБУ. Наголошують — це ставить під загрозу виконання компанією своїх зобов'язань, зокрема щодо поставки муніципального транспорту за кошт Європейського банку з реконструкції та розвитку. Щодо кредиту "Укрексімбанку", в "Богдан Моторс" зазначили, що зобов'язання перед ним виконуються.

Нагадаємо, 19 липня НАБУ проводило обшуки у приміщеннях компанії "Богдан Моторс" та столичного спортклубу "5 елемент". Тоді слідчі дії стосувалися справи постачання спецтранспорту за оборонним замовленням.

Попередній матеріал
Георгій Тука й Андрій Тетерук в програмі "Інформаційний вечір" на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
Батько Конституції України: у Києві попрощалися з політиком і науковцем Віктором Мусіякою
Loading...