Ілюстрація
Ілюстрація pixabay.com

Політики і після виборів маніпулюватимуть темою екології у своїх інтересах – Фаворський

  Ця тема у комерційних і політичних цілях стала маніпулятивною передвиборчою технологією, нарівні з обіцянками знизити тарифи чи роздачу гречки на округах

  Під надуманими екологічними питаннями можна і після виборів робити певні дії, які приводять до покращення якихось бізнес-інтересів у політичних кругах. Таку думку в коментарі OBOZREVATEL висловив голова асоціації сонячної енергетики України Юрій Фаворський, який підтримав меморандум про недопущення використання екології в політичних цілях, підписаний асоціацією екологів.

  "Тема гречки була не тільки до виборів, вона залишається і після, але може буде у вигляді манки. Під надуманими екологічними питаннями можна і після виборів робити певні дії, які приводять до покращення якихось бізнес-інтересів у політичних кругах. Тому я думаю, що і до виборів, і під час виборів, і після це може використовуватися", – вважає Фаворський.

  Він також визнає, що тема екології у комерційних і політичних цілях стала маніпулятивною передвиборчою технологією, нарівні з обіцянками знизити тарифи чи роздачу гречки на округах. І на його думку, екологічна тематика буде використовуватися і після виборчого процесу.

  Попередній матеріал
  Троє російських військових підірвалися на власних мінах
  Наступний матеріал
  "Не дозволю Росії скомпроментувати Україну": Порошенко приїхав на допит у ДБР
  Теги:
  Loading...