Павло Вовк
Павло Вовк Українські новини

"Паша з Аваковим узгодив": НАБУ оприлюднило прослушку глави Окружного адмінсуду Вовка – реакція чиновника (оновлено)

Читайте по-русски
Записи стосуються справи про втручання керівництва ОАСК в ухвалення рішень, вплив на роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів та організацію прийняття завідомо неправомірних рішень

На підтвердження заяв, зроблених сьогодні під час брифінгу Генеральної прокуратури, на своєму YouTube-каналі НАБУ опублікувало частину матеріалів слідства — годинний запис фрагментів розмов, на якому, ймовірно, фігурують судді Окружного адміністративного суду Києва.

На аудіозаписах можна почути, як судді планують тиснути на уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову, за квотою якої мали призначити члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів. В іншому фрагменті судді обговорюють погодження власних дій із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

На записах, за даними слідства, фігурують, зокрема, голова суду Павло Вовк, судді Євген Аблов, Богдан Санін, Ігор Погрібніченко, Олексій Огурцов, Павло Григорович, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергій Остапець та Микола Сірош, адвокат Олександр Кротюк, нардеп Сергій Ківалов та його помічниця Антоніна Славицька.

ОНОВЛЕНО. Брехнею назвав оприлюднені напередодні НАБУ аудіозаписи голова установи Павло Вовк. Відповідну реакцію розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Поширені аудіозаписи Павло Вовк називає "скомпільованим набором слів", ймовірно записаних у різних ситуаціях та в різний час. Слідство проти нього й інших суддів установи називає тиском та помстою "від влади, що програла". На останок додав, що нині його адвокати готують позови до суду.

Нагадаємо, раніше у ГПУ повідомили, що готують підозри голові Окружного адмінсуду і 4 суддям.

Попередній матеріал
"ЗнерВОВАНий Мендель": відомий продюсер порівняв образ Зеленського до і після виборів
Наступний матеріал
"Хлопці побігли від літака – і він їх догнав": у Львові вшановували пам'ять жертв Скнилівської трагедії
Loading...