Окупанти розграбували єдиний храм ПЦУ в Криму
Окупанти розграбували єдиний храм ПЦУ в Криму фото Крим.Реалії

Розграбування єдиного храму ПЦУ в Криму: синод закликає світ притягнути РФ до відповідальності й посилити санкції – заява

  Читайте по-русски
  У Криму йде цілеспрямоване пошкодження та грабування майна ПЦУ, наголошують архієреї

  Притягнути до відповідальності, посилити санкції проти Росії та конкретних посадових осіб, причетних до порушення прав української православної громади окупованого Криму. Із таким закликом до міжнародної спільноти звернулися члени Священного синоду Православної церкви України. Сьогодні відбулося засідання під головуванням митрополита Епіфанія. Про це повідомила прес-служба Київської Митрополії ПЦУ.

  Під час засідання Священного Синоду, архієреї заявили, що йде цілеспрямоване пошкодження та грабування майна. Окупанти також намагаються створити перешкоди для доступу духовенства і вірян до храму та єпархіального управління.

  Нагадаємо, на початку тижня архієпископ Климент повідомив, що окупанти розграбували майно собору єдиної церкви ПЦУ в Криму – сімферопольського храму Володимира і Ольги. Заявив, що окупаційна влада, а саме так зване Міністерство майнових і земельних відносин Криму начебто розпочало ремонт приміщень храму. Роботи розпочали, коли архієпископа не було в Криму. Коли ж він повернувся, частину речей побачив на вулиці, на звалищі. Де решта – невідомо. 

  Попередній матеріал
  "Бюро і презумпція невинуватості": адвокат Порошенка про присутність ДБР у схемі зловживань Окружного адмінсуду Києва
  Наступний матеріал
  "Ігри Нескорених-2019": як відбувся фінальний етап відбору до національної збірної – репортаж
  Loading...