зорепад
зорепад pinterest.com

Цієї ночі українці зможуть побачити рідкісне космічне явище – подробиці

  Читайте по-русски
  У Міжнародній метеорній станції стверджують, що фактичний пік метеорного дощу Персеїди цьогоріч очікується в ніч з 12 на 13 серпня

  Уночі з 12 по 13 серпня жителі України зможуть побачити одне з найкрасивіших і найвідоміших явищ нічного неба Північної півкулі – метеорний потік Персеїди. Про таке повідомляє "Укрінформ" із посиланням на Streetastronomy.

  "Персеїди – динамічний, стабільний та чисельний метеорний потік, що досягає свого максимуму щороку в серпні. Розпочинається все зазвичай 17 липня і закінчується 24 серпня. Впродовж піку кількість метеорів, що згорають в атмосфері, може досягати в середньому чисельності від 80 до 120 за годину", – йдеться в тексті повідомлення.

  За інформацією астрономів, у 2019 році пікове значення кількості метеорів за годину, яке може побачити людина на темному небі та радіанті, що в ідеальних умовах знаходиться прямо над головою спостерігача, становить 80.

  У Міжнародній метеорній станції стверджують, що фактичний пік метеорного дощу Персеїди цьогоріч очікується в ніч з 12 на 13 серпня.

  Довідка. Метеорний дощ Персеїди відбувається щороку з 17 липня по 24 серпня, коли Земля проходить через орбіту комети Свіфта-Туттля.

  Нагадаємо, науковці під час місячного затемнення вперше зафіксували падіння метеорита. Вага космічного тіла сягає приблизно двох кілограмів.

  Попередній матеріал
  Висловив недовіру ДБР: Порошенко заявив про готовність пройти поліграф в прямому ефірі на телебаченні
  Наступний матеріал
  На Одещині сталася масштабна ДТП – чотири особи загинули, ще троє госпіталізовані

  На МКС потенційно небезпечних мікробів убиватимуть ультрафіолетом

  Біля Сонячної системи знайшли ще одну екзопланету

  Неможлива галактика: дослідники виявили вже другу космічну систему без темної матерії

  Науковці показали світлини Марса зі слідами "пилових дияволів" – фото

  Зігнутий на краях і повільно "вібрує": науковці показали, який вигляд має Чумацький Шлях

  Вперше в історії: під час місячного затемнення вдалося зафіксувати падіння метеорита