МКС
МКС hyser.com.ua/

На МКС потенційно небезпечних мікробів убиватимуть ультрафіолетом

  Читайте по-русски
  Потенційно небезпечні бактерії на МКС виявили після трьох польотів за останні 14 місяців

  За допомогою ультрафіолетового випромінювання на борту міжнародної космічної станції космонавти будуть знищувати потенційно небезпечні мікроби. Про це повідомляє New Scientist.

  Слід зазначити, що таке рішення запропонувала одна з приватних компаній, яка розробить роботизований очисний пристрій, що може працювати в умовах нульової гравітації.

  "Ультрафіолетова дезінфекція знижує частоту внутрішньолікарняних інфекцій, тому ми розраховуємо повторити ці результати у космосі", – йдеться у тексті повідомлення.

  До речі, згідно з новим дослідженням, яке було опубліковане у журналі Microbiome, на Міжнародній космічній станції знайшли стафілокок, ентеробактерії та метілобактеріі. Ці організми можуть викликати шкірні захворювання, завдавати шкоди носоглотці та шлунково-кишковому тракту людини.

  Потенційно небезпечні бактерії на МКС виявили після трьох польотів за останні 14 місяців, коли вчені проаналізували поверхні оглядового вікна, туалету, майданчики для фізичних вправ, обіднього столу і спальних приміщень.

  Як повідомляв 5.UA, миші, яких доставили на борт Міжнародної космічної станції (МКС), почали бігати колом через 7-10 днів у космосі

  Попередній матеріал
  В "Укрзалізниці" цього року більше не збираються підвищувати тарифи на вантажні перевезення – Каленков
  Наступний матеріал
  Через зсув ґрунту в Колумбії загинуло 17 осіб, ще 5 постраждало
  Loading...

  Астронавти вперше в історії зіграли в теніс на Міжнародній космічній станції – відео

  На МКС відправили робота Саймона: які має завдання

  Троє членів 55-го екіпажу МКС повернулися на Землю