У Києві припинили незаконне стеження за депутатом "ЄС"
У Києві припинили незаконне стеження за депутатом "ЄС" 5 канал

Як зупинили незаконне стеження за бойовим генералом – Погребиський

Читайте по-русски
Військовий, а нині депутат "Європейської солідарності", спостерігав стеження за ним протягом останніх п'яти днів

Сьогодні, 30 березня, вдалося зупинити незаконне стеження за бойовим генералом Віктором Кононенком, який нині є депутатом Київради від "Європейської солідарності". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Київради від "ЄС" Олександр Погребиський. 

"Віктор Іонасович вже п'ятий день спостерігав за собою "наружку", за зовнішніми ознаками він помітив, що це не правоохоронні органи. Нагадаю, що Кононенко Віктор Іонасович, генерал-лейтенант СБУ, є охоронюваною персоною, оскільки має доступ до державної таємниці. Як з'ясувалося, незаконне стеження проводили співробітники поліції", – пише Погребиський.

Чи справді стежили правоохоронці, – так себе назвали самі схопленні "на гарячому" чоловіки, які вели стеження, – поки що достеменно невідомо. 

Як відомо, 2015-2017 Віктор Кононенко очолював об'єднаний штаб СБУ в зоні АТО. Нині Віктор Іонасович є депутатом Київради від "Європейської солідарності".

Погребиський додає, що це не перше стеження за представниками партії, минулого року було виявлено стеження за лідером Петром Порошенком та за офісом "Європейської солідарності" на Лаврській.

Як повідомляв 5.UA, у жовтні 2020 року стало відомо, що за журналісткою, яка розповіла про зрив "вагнерівської спецоперації", ведеться стеження.

Попередній матеріал
Верховна Рада ухвалила закон про карантинні 8 тисяч грн допомоги для ФОПів
Наступний матеріал
Позачергові засідання ВР: протести на Банковій і загострення на фронті
Loading...

Підсумки довиборів до ВР на округах №50 та №87: оцінка депутатів від "ЄС"

Президент Зеленський несе персональну відповідальність за зрив вакцинації – заява "ЄС"

"Зрив вакцинації – це провал влади, а не опозиції": Сюмар пояснила, чому Україна стає непривабливою і токсичною "провінцією", як при Януковичі

"Повний провал влади": у "ЄС" вимагають на позачерговому засіданні парламенту розглянути передусім питання щодо боротьби з коронавірусом

У "ЄС" заявили, що готові взяти участь у позачерговому засіданні Ради, але не для терапії параноїдального синдрому Зеленського

Банкова перекладає відповідальність за ситуацію з COVID-19 на місцеву владу – Марина Порошенко