"Європейська солідарність"
"Європейська солідарність" eurosolidarity.org

У "ЄС" заявили, що готові взяти участь у позачерговому засіданні Ради, але не для терапії параноїдального синдрому Зеленського

Читайте по-русски
В першу чергу йдеться про те, аби заслухати представників влади про стратегію подальшої боротьби з пандемією та нездатність забезпечити країну вакцинами

"Європейська солідарність" готова взяти участь у позачерговому засіданні Верховної Ради, але не для терапії параноїдального синдрому Зеленського та інших представників влади, а за умови винесення на розгляд депутатів низки важливих питань.

Про це йдеться в заяві партії.

В першу чергу мова про те, аби заслухати представників влади про стратегію подальшої боротьби з пандемією та нездатність забезпечити країну вакцинами.

"Cтаном на сьогодні вони спромоглися завезти мізерну кількість доз, достатню для того, щоби зробити щеплення максимум 250 тисячам осіб. Це не охоплює й відсотка населення. Це – провал, результат дилетантизму та непрофесійності "зеленої" команди, які вже коштували життя понад тридцяти тисячам українців", – заявили в "ЄС".

"Ми вимагали й вимагаємо проблему боротьби з COVID-19 розглянути на засіданні РНБО із залученням лідерів парламентських фракцій. Неприпустимо перетворювати Радбез на піар-агенцію із обслуговування "Слуги" №1, цей "потужний орган" має розглядати найважливіші питання", – йдеться у заяві партії.

У "Європейській солідарності" вимагають, щоб на позачерговому засіданні парламенту були розглянуті питання про створення ТСК із розслідування державної зради при передачі Росії таємної інформації щодо спецоперації із затримання російських військових злочинців із ПВК "Вагнера"; законопроєкти "Європейської солідарності" щодо протидії російській пропаганді та покарання за колабораціонізм. "Щодо останнього, ми не наполягаємо на авторстві і готові оформити його як спільну ініціативу із "Слугами народу", – зазначили в політсилі.

"Нарешті, логічним результатом розгляду недільних подій біля Офісу президента на Банковій могло би стати голосування за ініційовану нами Постанову про припинення політично вмотивованих репресій. Більшість учасників поводилися мирно, і немає жодних підстав за обличчя цього протесту видавати тих, хто вдався до хуліганства. Нас не було серед ініціаторів акції, але всім зрозуміло, що справа Стерненка стала політичною і тому потребує політичних рішень для розрядки ситуації. Владі слід більше уваги приділяти боротьбі з Путіним, а не шукати на кожній акції візитівку Порошенка", – наголосили в "ЄС".

"Принагідно констатуємо, що влада явно завищила вартість "прибирання" на Банковій і навіть у цьому шукає корупційний зиск, як справжні гігантомани "Великого крадівництва". Клінінгові компанії оцінюють вартість робіт у 50-70 тисяч гривень, а далеко не в 2 мільйони, згідно з калькуляцією Офісу", – додали у партії.

Як повідомляв 5.ua, комітет із питань національної безпеки, оборони та розвідки ще у вересні 2020 року рекомендував Верховній Раді винести проєкт постанови про створення ТСК щодо розслідування справи вагнерівців у зал засідань для голосування.

Попередній матеріал
Російська пропозиція заборонити ЗСУ стріляти у відповідь без наказу неприйнятна – член ТКГ
Наступний матеріал
Козацький рок від лідера гурту Kozak System та світові перемоги від найсильнішої людини світу Олексія Новікова – "Кондратюк у понеділок"
Loading...

Кандидатка від "ЄС" Маруся Звіробій-Біленька знімає свою кандидатуру на Прикарпатті на користь Кошулинського

У "ЄС" закликають "95 квартал" повернути державі гроші Коломойського

"Європейська солідарність" вимагає закрити "Буковель" – курорт працює та ігнорує обмеження "червоної" зони

На Прикарпатті структури, пов'язані з Коломойським, "відмили" на будівництві місцевих доріг понад 370 млн грн – експерти

"ЄС" вимагає негайно відновити газопостачання на Донеччині та покарати винних – заява

Порошенко передав кисневі концентратори Чернівецькій лікарні, де нещодавно сталася пожежа