Порошенко передав кисневі концентратори у Чернівецьку лікарню №1
Порошенко передав кисневі концентратори у Чернівецьку лікарню №1 eurosolidarity.org

Порошенко передав кисневі концентратори Чернівецькій лікарні, де нещодавно сталася пожежа

Читайте по-русски
Лідер "ЄС" висловив щирі співчуття родинам загиблих

Чернівецька міська лікарня №1 отримала від Петра Порошенка три кисневих концентратори. У медзакладі, який надає допомогу хворим на COVID-19, 27 лютого сталася пожежа, тоді загинули двоє пацієнтів.

"У центральному офісі "Європейської солідарності" відвантажуємо концентратори для Чернівецької міської лікарні №1. 27 лютого в Чернівцях трапилася велика біда. Спалахнула пожежа в лікарні №1, де, зокрема, лікують хворих на COVID-19. Дві людини загинули внаслідок пожежі, згоріло медичне обладнання, пацієнтів довелося евакуювати", – повідомив п'ятий Президент у Facebook.

Політик висловив щирі співчуття родинам загиблих, а також вдячність партійній організації в Чернівцях, що вийшла з ініціативою збору коштів для лікарні через 40 хвилин після повідомлення про пожежу і про людей, які залишилися без кисню.

"Європейська солідарність" об'єднує людей, небайдужих до чужого горя. Дуже дякую всім, хто долучився. На жаль, біда трапилася не тільки в Чернівцях, а й по всій країні. Через злочинну бездіяльність, некомпетентність і дилетанство влади ми сьогодні зіштовхнулися із, як вони це називають, "третьою хвилею" пандемії", – наголосив Порошенко.

Лідер "ЄС" нагадав, що добова захворюваність уже перевищила 10 тис. нових випадків, а кількість госпіталізацій – почала обчислюватися тисячами.

"У багатьох областях місць у лікарнях немає. Люди лежать у коридорах без кисню, і ситуація є критичною. Звісно, ми не можемо лишитися осторонь. Минулого тижня ми привезли кисневі концентратори до Яремчі та Надвірної, а сьогодні їх відправляють і в Чернівці", – вказав він.

П'ятий Президент переконаний: "Головне – це тримати серце відкритим до чужого болю і проблем. Бо насправді ці проблеми не є чужими, це – наші проблеми. Благодійність не може розвязати всі питання, але з 2014 року ми не змінилися. І у 20210му люди єднаються і рятують життя ближнім. А якщо нашими стараннями врятовані життя – це велика справа".

Нагадаємо, Фонд Порошенка спільно з компанією "Рошен" і волонтерами з перших днів пандемії забезпечили медиків захисними костюмами. У лікарні передали понад 157 тис. одиниць, а також 10 тис. антивірусних окулярів, понад 50 тис. високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche. Крім того, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили в регіони України понад 50 тис. продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів. Загалом з Фонду Порошенка на благодійну допомогу витратили 120 млн грн.

Попередній матеріал
У Києві пролунав Дзвін Гідності на честь Героїв Небесної Сотні
Наступний матеріал
Обрання запобіжного заходу екснардепу Рудьковському: у засіданні оголосили перерву
Loading...