Європейська солідарність
Європейська солідарність eurosolidarity.org

У "ЄС" вимагають передбачити кошти у бюджеті на закупівлю патентів світових вакцин та виробництво вітчизняної

  Читайте по-русски
  В партії зазначили, що відповідальність за відсутність вакцини несе Зеленський, який вирішив витрачати кошти на "Велике будівництво"

  Дискусію про доцільність вакцинування в інформаційному полі, на жаль, штучно підтримує саме українська влада, аби під її димовою завісою приховати найбільший провал Зеленського, який є насправді  злочином. Про це заявляє партія "Європейська солідарність".

  Лише недоторканність Президента не дозволяє притягнути Володимира Зеленського  до кримінальної відповідальності за злочинну бездіяльність, яка вже спричинила, спричиняє й далі матиме особливо тяжкі наслідки, а саме людські втрати внаслідок неспроможності влади за рік пандемії організувати захист людей і оборону країни від ковіду.

  Є держави, де провакциновано до 50% населення, в середньому по Європі – близько десяти відсотків. В Україні – набагато менше одного. Це і є показник ефективності Зеленського.

  Не опозиція, не Віктор Ляшко і не Максим Степанов винні в тому, що рік тому офіційний Київ проігнорував можливість зробити внесок в ініціативу ЄС із розробки вакцини. Натомість політичним рішенням Зеленського стала розтрата антиковідного фонду в корупційні  схеми так званого "Великого будівництва". За золоту жилу дорожних аферистів платять прості українці – здоров’ям, а багато хто навіть і життям.

  Справа не в якості вакцини, а в її відсутності, і це пряма провина Зеленського, похідна від його непрофесійності і неконкурентоспроможності у порівнянні з іншими главами держав і урядів, які здатні, на відміну від Голобородька захистити свої країни й народи.

  Два роки після виборів. Половина президентства – це вже не той час, коли можна переводити стрілки на попередників і у спеціальному відеозверненні поширювати фейки про те, ніби опозиція зірвала постачання вакцин з Індії. Тим більше, що ці фейки вже спростовані провідними ЗМІ світу. Половина президентства – це час відповідати за власну недолугу діяльність, або правильніше –  злочинну бездіяльність.

  Українцям вже очевидно, що Зеленський не справляється сам і потребує допомоги колективного розуму у протидії Ковіду. Ми ще раз вимагаємо скликати засідання РНБО і за участі найкращих медиків, лідерів усіх парламентських фракцій розробити план надзвичайних дій із порятунку країни від епідемії.

  Оскільки Зеленський провалив закупівлю вакцини у провідних світових виробників, а епідеміологи попереджають, що препарати будуть потрібні протягом кількох років в тому числі і для повторної вакцинації, слід передбачити зміни у бюджеті як на закупівлю патентів на виробництво вже існуючих препаратів, так і на розробку вітчизняної вакцини, яку Зеленський так само обіцяв.

  Боротьба з ковідом не може перетворюватися на піарні розбірки з опозицією. Боротьба з ковідом – це серйозне завдання для влади і тест для неї на спроможність захищати свою країну і свій народ.

  Читайте також: Президент Зеленський несе персональну відповідальність за зрив вакцинації – заява "ЄС"

  Попередній матеріал
  Українські військові блокували проліт ворожого безпілотника на лінії розмежування
  Наступний матеріал
  В Україні 28 березня відбуваються довибори у Верховну Раду
  Loading...

  "Повний провал влади": у "ЄС" вимагають на позачерговому засіданні парламенту розглянути передусім питання щодо боротьби з коронавірусом

  У "ЄС" заявили, що готові взяти участь у позачерговому засіданні Ради, але не для терапії параноїдального синдрому Зеленського

  Банкова перекладає відповідальність за ситуацію з COVID-19 на місцеву владу – Марина Порошенко

  "ЄС" попереджала владу ще 2 тижні тому": Марина Порошенко прокоментувала запровадження локдауну в Києві

  Нові рейтинги партій: "Європейська солідарність" випередила ОПЗЖ – свіже опитування

  Кандидатка від "ЄС" Маруся Звіробій-Біленька знімає свою кандидатуру на Прикарпатті на користь Кошулинського