Сюмар
Сюмар eurosolidarity.org

"Зрив вакцинації – це провал влади, а не опозиції": Сюмар пояснила, чому Україна стає непривабливою і токсичною "провінцією", як при Януковичі

  Читайте по-русски
  Нардепка зауважила, що вакцини в світі не продають політикам чи бізнесменам – її продають урядам держав

  Зрив вакцинації – це провал влади, а не опозиції. Таку думку висловила у Facebook народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар.

  "Зеленій" владі завжди і скрізь заважає один Порошенко. От без нього все було б ідеально – і вакцинація не гірше, ніж в Ізраїлі, і акцій би за Стерненка не було, і корупція подолана давно, і економічне зростання і т.д і т.п… І країна, звісно, була б не поляризована, а вся така об’єднана. Якщо чесно, то це вже не смішно, колеги. Я розумію, що наближається два роки Зеленського у владі, а звітувати просто страшно. Країна в небачений кризі: спад економіки, пандемія без жодного просвіту, корупція на вищих щаблях, зруйнована міжнародна підтримка, вагнергейт і т.д", – перераховує депутатка.

  "Україна стає непривабливою і навіть токсичною "провінцією". Знову. Як при Януковичі. Своє неуцтво і неспроможність до державного управління два роки валили на "попєрєдніков". Кілька днів тому Порошенко був "вандалом", що розмалював Офіс президента, сьогодні він зірвав вакцинацію", – іронізує Сюмар.

  Депутатка зауважила: "Я не знаю жодної країни в світі, де вакцинацію зриває опозиція. Це або успіх, або невдача влади. У нас не невдача, а катастрофа. Де обіцяна в лютому китайська Coronavac? Де задекларований прем’єром Pfaizer? Де зрозумілі графіки і пункти вакцинації?! Де всі ці "чемпіони боротьби з коронавірусом?"

  "Вакцини в світі не продають політикам чи бізнесменам. Її продають урядам держав. Якщо уряд неспроможний дістати вакцину – він має йти у відставку. Якщо за дипломатію відповідає президент, то час визнати: за два роки він завалив як вакцинну дипломатію, так і решту дипломатичної підтримки України. Україні потрібен уряд і дипломати, здатні відповідати на виклики. Бо моторошно за майбутнє", – резюмує Вікторія Сюмар.

  Нагадаємо, у МОЗ розповіли, що для отримання колективного імунітету проти коронавірусу в українців треба вакцинувати 70% населення країни, а це майже 30 млн осіб. 

  Попередній матеріал
  Конституційний Суд відмовився відкривати провадження у справі щодо призначення Шкарлета міністром
  Наступний матеріал
  На Буковині помер провізор аптеки, який напередодні отримав щеплення від коронавірусу
  Loading...

  "У всіх країнах є така норма": Арахамія пояснив особливі вимоги постачальника вакцини Pfizer

  У МОЗ прокоментували смерть військової після вакцинації

  Путін вакцинувався від COVID-19, але у Кремлі приховують, якою вакциною – ЗМІ

  На Одещині померла військовослужбовиця, яку кілька днів тому вакцинували від коронавірусу

  Безкоштовне COVID-тестування на КПВВ "Станиця Луганська" – що відомо

  Відсторонення від занять у школі не щепленої дитини законне – рішення Верховного Суду