Недобудова в Києві
Недобудова в Києві 5 канал

Скандальні недобудови банку "Аркада" в Києві завершить інша компанія

Читайте по-русски
Відповідно до плану дій роботи мають розпочати вже у травні та завершити протягом трьох років

Скандальні недобудови банку "Аркада" в Києві завершить інша компанія. Відповідний меморандум підписала міська влада з будівельною компанією "Столиця груп".

Відповідно до плану дій роботи мають розпочати вже у травні та завершити протягом трьох років. Для здачі комплексів "Еврика", "Патріотика" та "Патріотика на озерах" в експлуатацію необхідно більш як 3 мільярди гривень. Ці гроші планують знайти за рахунок погашення кредитів позичальниками банку "Аркада" і коштів, які залишилися на його рахунках. Очікують також, що продадуть нереалізовані квартири. Викупити частину з них планує країна для держслужбовців.

Як відомо, на початку вересня суд заарештував президента "Аркади" Костянтина Паливоду. Його підозрюють у привласненні понад 50 мільйонів гривень із фонду фінансування будівництва великих житлових комплексів. Саму ж фінустанову визнали неплатоспроможною. На добудову свого житла очікують понад 11 тисяч вкладників.

"Слідство триває, ми сподіваємося, що винні будуть притягнуті до відповідальності, а гроші повернуті і компенсовані винними у скоєнні цього злочину особами, якщо це буде доведено у судовому порядку", – зазначив голова СБУ Іван Баканов.

"У банку "Аркада" залишився великий портфель позичальників, які брали під це будівництво, і вийшло, що і будівництво не збудоване, і гроші треба повертати. Тому ми запропонували реструктуризацію для того, щоб зменшити навантаження і надати певний період для того, щоб ця нерухомість почала працювати", – пояснила директор-розпорядник фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлана Рекрут.

Нагадуємо, вкладники регулярно виходять на акції протесту. Кажуть: вийшли, щоби влада звернула увагу на їхню проблему та організація оперативно добудувала помешкання, за яке вони вже заплатили через фінустанову "Аркада".

Попередній матеріал
Скандал в ОАСК: як пов'язані адвокати-хабарники з головою суду Вовком
Наступний матеріал
Це пародія, що в деяких країнах медики і групи ризику досі не вакциновані – голова ВООЗ
Loading...

У Черкасах забудовник демонтував частину історичної будівлі, щоб звести багатоповерхівку

Комунікації не під'єднали, а платіжки шлють захмарні: який клопіт мають мешканці новобудов Києва

Хрещатик перекритий: жертви фінансово-будівельної піраміди банку "Аркада" мітингують під КМДА

Знесли найстаріший будинок на вулиці Саксаганського у Києві – активісти запевняють, що без дозволів

Як шахраї виманюють гроші у заробітчан та чому інвестори "Укрбуду" опинилися у відчаї і без житла – "Копійка до копійки"

У Києві на Русанівських садах сталися сутички – місцевим не сподобалася ідея будівництва з'їзду з мосту (оновлено)