Акція вкладників "Аркади"
Акція вкладників "Аркади" 5 канал

Хрещатик перекритий: жертви фінансово-будівельної піраміди банку "Аркада" мітингують під КМДА

Читайте по-русски
Під Київською міською адміністрацією зібралося понад сотню людей

Від ранку у Києві перекритий Хрещатик. Це жертви фінансово-будівельної піраміди банку "Аркада" влаштували акцію у столиці. Саме через цей банк вони вклали гроші в купівлю нерухомості й уже багато років не можуть її отримати.

Під Київською міською адміністрацією зібралося понад сотню людей. Ще в червні вони встановили намет під стінами КМДА. Як відомо, на початку вересня суд заарештував президента "Аркади" Костянтина Паливоду, якого підозрюють у привласненні понад 50 мільйонів гривень із фонду фінансування будівництва великих житлових комплексів (ЖК) у Києві "Еврика", "Патріотика" та "Патріотика на озерах". Унаслідок цього понад 13 тисяч людей залишилися без житла. Які ж головні вимоги у протестувальників і чи вийшов хтось до людей із КМДА, знає журналістка "5-го" Олександра Адамчук.

"Наш будинок на сьогодні вже збудований. Уже протягом двох років він опалюється, проте він досі не введений в експлуатацію. Стоїть готовий будинок. Постійно, на кожному кроці, ми стикаємося із спротивом. Ми вбачаємо цей супротив у діях київської влади. По розірванню всіх договорів, які були в забудовника", – вважає інвесторка банку "Аркада" Наталія Басиста.

Як повідомляв 5.UA, вкладники ЖК "Укрбуд" влаштували 13 травня автомітинг під КМДА. У відновленні будівництва об'єктів ЖК "Укрбуд" майже немає прогресу. Такий висновок зробили ще у квітні 2020 року. Через довготривалу зупинку будівництва інвестори будинків "Укрбуду" пікетували Офіс президента.

Попередній матеріал
Вибори президента США: у разі програшу Трамп пообіцяв мирно передати владу
Наступний матеріал
Ляшко розповів, скільки українців отримають вакцину від коронавірусу безкоштовно
Loading...