Акція "Аркада"
Акція "Аркада" 5 канал

"Нам потрібна допомога": вкладники банку "Аркада" протестують біля Кабміну та Нацбанку – включення

Читайте по-русски
Мовиться про три житлові комплекси: "Патріотика", "Еврика" та "Патріотика на озерах"

Акцію протесту в середмісті столиці влаштували інвестори банку "Аркада". Стартував мітинг біля Кабінету Міністрів. Там зібралося понад пів сотні людей. Звідти учасники акції рушили до Національного банку та Міністерства внутрішніх справ.

Кажуть: вийшли, щоби влада звернула увагу на їхню проблему та організація оперативно добудувала помешкання, за яке вони вже заплатили через фінустанову "Аркада". Мовиться про три житлові комплекси: "Патріотика", "Еврика" та "Патріотика на озерах".

Протестувальники вимагали і кредиту від влади, який би допоміг швидше завершити роботи. Вимоги активістів уже зареєстрували. Загалом без житла залишилися майже 13 тисяч родин. Раніше на проблему відреагував очільник столиці Віталій Кличко. Тривають перемови з новим забудовником.

"Зараз потрібна нам допомога, допомога від держави: кредит, який зможе допомогти нам, щоби почалося будівництво наших будинків. Тому що зразу почати будувати 39 будинків – неможливо без якоїсь фінансової підтримки", – каже учасник акції Дмитро Свириденко.

"Меморандум – це буде документ, який передбачатиме покроковий шлях дій для вирішення нашої ситуації. Підписантами є 12 сторін. Ми так хочемо почути від держави певні гарантії, що даний меморандум буде виконуватися і буде сприяння держави його виконанню", – наголошує Віталій Щербаков, учасник акції.

Попередній матеріал
Називають пандемію змовою та вимагають відставки Кличка: приблизно 30 людей вийшли на акцію до КМДА
Наступний матеріал
Марія Іонова, Іванна Климпуш-Цинцадзе та Ілля Новіков – брифінг
Loading...

У Черкасах забудовник демонтував частину історичної будівлі, щоб звести багатоповерхівку

У центрі Києва замість будинку та корпусу університету може з'явитися житловий комплекс – сюжет

Комунікації не під'єднали, а платіжки шлють захмарні: який клопіт мають мешканці новобудов Києва

У центрі Києва руйнують історичний будинок, в якому мешкають люди

Знесли найстаріший будинок на вулиці Саксаганського у Києві – активісти запевняють, що без дозволів

Як шахраї виманюють гроші у заробітчан та чому інвестори "Укрбуду" опинилися у відчаї і без житла – "Копійка до копійки"