Тедрос Адханом Гебреєсус
Тедрос Адханом Гебреєсус 5 канал / Час. Підсумки тижня

Це пародія, що в деяких країнах медики і групи ризику досі не вакциновані – голова ВООЗ

Читайте по-русски
У ВООЗ твердять: коронавірус лише посилив нерівність між країнами та людьми у світі

"Пародія" – так у ВООЗ назвали недостатньо високі темпи вакцинації у світі. Адже деякі країни ще навіть не розпочали щеплення медиків і людей із груп ризику.

Низькі темпи виробництва препаратів, а також несправедливий розподіл доз – головна перешкода на шляху до подолання пандемії, переконані в організації. У ВООЗ твердять: коронавірус лише посилив нерівність між країнами та людьми у світі. Тож і надалі закликатимуть уряди заможніших держав ділитися вакцинами з біднішими. А також запропонують виробникам шляхи допомоги у виготовленні препаратів, щоби ті могли збільшити обсяги.

"Ми закликали кожну країну почати щеплення медиків та літніх людей у перші 100 днів 2021 року. Цього тижня час спливає, вакцинацію розпочали 190 держав. Але цього замало. Це пародія, що в деяких країнах працівники охорони здоров'я та представники груп ризику залишаються повністю невакциновані. Темпи масової імунізації – занизькі", – наголосив голова ВООЗ Тедрос Адханом Ґебреєсус.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я визнала нереалістичною перемогу людства над коронавірусом до кінця 2021 року.

Попередній матеріал
Скандальні недобудови банку "Аркада" в Києві завершить інша компанія
Наступний матеріал
Обурені підприємці та перевізники пікетували міськраду в Миколаєві
Loading...

Вакцина від COVID-19 сама по собі не зупинить пандемії – голова ВООЗ

У ВООЗ повідомили, коли розраховують розпочати вакцинацію від COVID-19

У ВООЗ повідомили, хто першим має отримати вакцини від коронавірусу