Вакцина
Вакцина Shutterstock

У ВООЗ повідомили, коли розраховують розпочати вакцинацію від COVID-19

  Читайте по-русски
  У ЮНІСЕФ уже вирішили запастися 520 мільйонами шприців для можливої вакцинації від коронавірусу та низки хвороб

  У Всесвітній організації охорони здоров'я сподіваються розпочати вакцинацію від COVID-19 з середини 2021 року, передає lb.ua.

  На початку наступного року будуть наявними результати третьої фази випробувань вакцин, повідомили експерти ВООЗ.

  "Лише після цього будуть ухвалюватися рішення щодо щеплень. Першими вакцинуватимуть людей з груп ризику. Експерти додають, що нинішні результати досліджень вселяють надію, а кілька фармацевтичних концернів вироблятимуть мільйони доз для вакцинації", – зазначають у повідомленні.

  У Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) вже вирішили запастися 520 мільйонами шприців – це планують зробити до кінця року. Їх планують використати для можливої вакцинації від коронавірусу та низки інших хвороб.

  Водночас голова Всесвітньої медичної асоціації Франк Ульріх Монтгомері наголосив, що ні в якому разі не варто ухвалювати завчасні рішення про те, кому треба раніше за всіх робити щеплення від COVID-19.

  За його словами, це рішення також залежатиме від характеристик вакцин – деякі з них можуть виявитись неефективними для літніх людей, адже вони засновані на різних фармакологічних принципах.

  Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, скільки українців отримають вакцину від коронавірусу безкоштовно.

   

  Попередній матеріал
  МОЗ планує скоротити термін здійснення тестування на коронавірус
  Наступний матеріал
  В Україні може з'явитися власна вакцина від коронавірусу
  Loading...