5.ua

Прокуратура розслідує знищення "Ікон Револіції" – відкрито кримінальне провадження

  За словами генпрокурора України, знищення цих патріотичних графіті тягне за собою кримінальну відповідальність за ст. 298 КК України (Нищення, руйнування чи псування пам'яток історії або культури)

  Столична прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом знищення патріотичного графіті часів Майдану на Грушевського. Про це на своїй сторінці у Facebook написав генпрокурор Юрій Луценко.

  "Київська прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом знищення графіті, які були нанесені під час історичних подій Революції Гідності на фасаді будинку по вул. Грушевського. Як відомо, наказом Міністерства культури України N869 від 15.10.2014 року місце бойових дій та масової загибелі громадян в районі вул Грушевського у місті Києві під час акцій протесту у лютому 2014 року віднесено до об'єктів культурної спадщини, пошкодження чи знищення яких тягне за собою кримінальну відповідальність за ст. 298 КК України (Нищення, руйнування чи псування пам'яток історії або культури)", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, за словами генпрокурора, бізнес вандалів з Емпоріума найближчим часом ретельно перевірять усі державні контролюючі органи.

  "Разом – сила", – додав Луценко.

  Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що в Києві зникли знамениті патріотичні графіті, які були нанесені під час Революції гідності.

  Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко назвав стертя малюнків актом вандалізму, за який передбачена кримінальна відповідальність.

  Міністр культури Євген Нищук запевнив, що Мінкультури разом із партнерами шукатиме варіантів поновлення патріотичних графіті на Грушевського.

  Попередній матеріал
  Знищення "Ікон Революції": Мінкультури шукатиме варіанти відновлення графіті
  Наступний матеріал
  Українець Олександр Хижняк став кращим боксером чемпіонату світу
  Loading...

  У Києві знищили "Ікони Революції Гідності"

  Кличко чекає від ВР закон про паркування, що зменшить затори в Києві

  Члени спільноти Pitbull Kiev шукали водіїв на підпитку

  Працівниця Київського СІЗО "торгувала" місцями в медичному ізоляторі

  Зовсім не як у звичайній школі: 1 вересня у військовому ліцеї ім. Івана Богуна

  Інтелектуальний пікнік замість "лінійки": нетипове 1 вересня у Києві